Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Digitale werkplek

MaxData nu ook voor retail en consumenten

10 augustus 2007 - 06:02ActueelDigitale werkplekMaxdata
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

MaxData, de Duitse it-fabrikant gericht op het mkb, wil met zijn nieuwe notebooklijn Belinea de consument aanspreken en retail betrekken in zijn verkoopstrategie. De notebooks zijn vanaf 1 september leverbaar. MaxData handelt volledig indirect.

Emile Schmeits, marketing & sales manager bij MaxData: "We komen met een heel nieuw concept: de Belinea-notebooks en -monitoren. Het verschil met voorheen is dat deze ook door de retail te verkopen zijn. Tegelijkertijd hebben resellers nu ook meer mogelijkheden, want met Belinea hebben ze toegang tot iedere doelgroep."

Schmeits is zich ervan bewust dat dit potentieel een kanaalconflict tussen retail en b2b (resellers) oplevert. "Het concept zit zo in elkaar dat niet alle drie de productlijnen geschikt zijn voor retail. Met andere woorden: het concept zelf zal kanaalconflicten elimineren. MaxData heeft met behulp van resellers een enorm zakelijk kanaal opgebouwd in Europa en is van hen afhankelijk. Logisch dat we dan waken voor frictie."

Drie lijnen
Thomas Stiegler, directiewoordvoerder van MaxData: "Met de drie lijnen bestrijken we de drie belangrijkste groepen notebookgebruikers en bieden hen producten die op hun wensen en behoeften afgestemd zijn. Elke lijn onderscheidt zich daarom qua uitrustingskenmerken en een eigen design."

Met Belinea speelt MaxData in op gewijzigde marktbehoeften: "It-producten hebben een stevige positie veroverd in de particuliere sector, zodat entertainmentelektronica en bedrijfshardware steeds meer met elkaar versmelten. Daarom is het des te belangrijker dat de gebruiker zich met zijn hardware kan identificeren. Een attractief design draagt daaraan bij."

Voor de resellers is in oktober een roadshow gepland. De introductie van het concept zal op 1 september plaatsvinden. "Voor die tijd zullen onze account managers de partners persoonlijk informeren", aldus Schmeits. MaxData wordt in Nederland gedistribueerd door Tech Data, McDOS, ETC en PTS.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe blijft jouw cloud bereikbaar en beheers je risico’s?

    Cloudcontinuïteit in de praktijk. Ontdek hoe je digitale continuïteit beter organiseert en risico’s beperkt.

    Computable.nl

    Eén beveiligingsstrategie voor mens, device en netwerk

    Een gids met inzicht in hoe gebruiker, apparaat en verbinding samen de beveiliging bepalen. Endpoint en gebruiker veilig verbonden.

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Soevereiniteit

    Digitale soevereiniteit of digitale au...

    Digitale soevereiniteit, digitale autonomie, soevereine cloud: de termen worden vaak door elkaar gebruikt. Maar wat betekenen ze nu echt, en waarom maakt het uit? Begin juli 2026 scherpte het kabinet...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructure

    Kort: 7 miljoen voor ot-beveiliger Indurex, 10 miljoen voor Photon Bridge (en meer)

    Data & AI

    Kort: HPE stuurt ai naar de maan, Microsoft zet Copilot op kostenmeter (en meer)

    Outsourcing

    Proximus NXT beheert it provincie Noord-Holland

    Cloud & Infrastructure

    Apple-veiling levert zo’n 9.000 euro op

    Cloud & Infrastructure

    Pc-markt in mineur door tekorten aan geheugenchips

    Carrière

    Kort: Ad Nederlof deelt ondernemerslessen, security-incident bij Ahold Delhaize (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs