Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Western Digital komt met 2TB-opslagcapaciteit

07 augustus 2007 - 09:12ActueelWerkplek & Beheer

Western Digital breidt zijn portfolio van externe harde schijven uit met My Book-schijven met een opslagcapaciteit van 2TB.

Alle modellen van de Western Digital (WD) My Book zijn verkrijgbaar in capaciteiten tot 2TB. Gezien de sterke toename in digitale content, hebben moderne consumenten steeds meer behoefte aan uitgebreider opslagfuncties. Ze willen overal ter wereld remote toegang tot opgeslagen bestanden, eenvoudig extra capaciteit kunnen toevoegen en belangrijke data back-uppen. De My Book dual-drive-schijven voorzien in al deze opslagbehoeften. De 2TB-variant is beschikbaar in de WD My Book World Edition II-, WD My Book Pro Edition II- en WD My Book Premium Edition II-modellen.

"Bijna iedereen heeft tegenwoordig een digitale camera, MP3-speler of digitale videocamera. Deze explosieve toename van apparaten die multimediacontent produceren, heeft geleid tot een continu groeiende behoefte aan meer opslagcapaciteit. De populaire My Book combineert alle vereiste functies in één apparaat. Gebruikers kunnen met de externe harde schijf waardevolle bestanden delen, remote opslaan, beschermen en bewaren", zegt Jim Welsh, vicepresident en algemeen directeur Branded Products van WD.
 
Door de My Book in de RAID-1-stand te zetten, kunnen gebruikers de schijf zo instellen, dat de helft van de capaciteit gereserveerd is voor de dubbele gegevensopslag. De schijf gebruikt hiervoor RAID-technologie. De unieke remote toegangsfunctie van de WD My Book World Edition II biedt een opvallend eenvoudige en betrouwbare manier om toegang te krijgen tot veilig opgeslagen en gedeelde foto's en muziekbestanden. Dit kan vanuit huis, kantoor of elke andere plek in de wereld – zelfs wanneer de lokale pc uitstaat.

De WD My Book Pro Edition II en WD My Book Premium Edition II zijn uitermate geschikt om extra opslagcapaciteit toe te voegen aan een pc of Mac. Deze schijven bieden voldoende capaciteit om belangrijke gegevens op te slaan of te back-uppen. Elke editie van de My Book-serie voorziet in andere specifieke behoeften: van eenvoudig inplugbare back-up tot en met geavanceerde extra opslagruimte voor grote audio- en videoprojecten.
 
Prijs en beschikbaarheid
De WD My Book-serie dual-drive externe harde schijven met een opslagcapaciteit tot 2TB zijn verkrijgbaar bij speciaalzaken en online winkels. De adviesprijs van deze serie harde schijven varieert van ongeveer 649 euro voor de My Book Pro Edition II tot 679 euro voor de My Book World Edition II.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI Twin – we vervangen geen mens...

    Mobile XL helpt je op weg met je eigen AI Twin Stel je voor een AI Twin, een digitale kopie...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    investeringen overname
    Security & Awareness

    Kort: EyeTi lijft Azerty, Uni Systems bouwt EU-breed cyberrapportagesysteem (en meer)

    Laptop in brand
    Werkplek & Beheer

    Van incident naar impact: waarom ‘dex-it’ strategisch maakt

    Werkplek & Beheer

    Microsoft jaagt prijzen M365-abonnementen tot 33 procent omhoog

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Evides selecteert Digital Survival Company en KPMG in zee met Databricks (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Lenovo start refurbish-dienst voor bedrijven

    Werkplek & Beheer

    Belastingdienst zet door met Microsoft365: ‘geen Europees alternatief beschikbaar’

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs