Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Verbatim presenteert het complete assortiment digitale opslagmedia op de IFA 2007

27 juli 2007 - 09:543 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurVerbatim

Op de IFA 2007, de grootste vakbeurs voor consumentenelektronica ter wereld, die van 31 augustus tot en met 4 september in Berlijn wordt gehouden, presenteert Verbatim een reeks nieuwe producten, die de komende maanden op de markt gebracht worden.

Het gaat onder meer om de eerste generatie Dual Layer HD-DVD's met een opslagcapaciteit van 30 GB, een nieuwe Hi-Speed USB 2.0 Drive met een opslagcapaciteit van 16 GB en een serie nieuwe flash memory cards. Daarnaast worden voor het eerst de nieuwe 2.5" and 3.5" externe hard drives met een opslagcapaciteit tot 750 GB gepresenteerd. Met deze nieuwe producten bewijst Verbatim dat het zich langzamerhand ontwikkeld heeft tot een van de toonaangevende aanbieders van digitale opslagmedia. Verbatim is tijdens de IFA te vinden op stand 131 in hal 15.1.

De belangrijkste noviteit die Verbatim op de IFA toont, is een serie nieuwe externe hard drives: 2.5" hard drives met een opslagcapaciteit tot 250 GB en 3.5" hard drives met een capaciteit tot 750 GB. De 2,5"drives zijn leverbaar in drie uitvoeringen: met een opslagcapaciteit van 120 GB, 160 GB of 250 GB. De 2.5" hard drives zijn allemaal voorzien van een USB 2.0 of een Firewire-aansluiting. De 3.5" hard drives zijn leverbaar in twee uitvoeringen: met 500 GB of 750 GB opslagcapaciteit. Beide modellen hebben een USB 2.0 of een gecombineerde USB 2.0/Firewire-aansluiting. Daarnaast zijn de 3.5" hard drives leverbaar met een Ethernet-verbinding, waardoor ze als Network Attached Storage (NAS) gebruikt kunnen worden. De hard drives zijn vanaf september in de winkels verkrijgbaar.
"Dankzij de recente overname van SmartDisk, een van de belangrijkste, Amerikaanse fabrikanten van mobiele opslagmedia, beschikken we nu ook over een serie uitstekende externe hard drives", licht Kai Miroschnik, business unit manager Multi Media & Peripherals van Verbatim toe. "En dat natuurlijk allemaal met de kwaliteit, die bedrijven van Verbatim gewend zijn."

Dual Layer HD-DVD en USB 2.0 drive
In het productassortiment van de opslagmedia toont Verbatim op de IFA nog meer noviteiten. Voor de fans van hoge resolutie films, HDTV en bijbehorende HD-recorders introduceert Verbatim een Dual Layer HD-DVD. De nieuwe HD-DVD DL heeft een opslagcapaciteit van 30 GB en een schrijfsnelheid van 4,5 MB/s. De HD-DVD DL 30 GB is compatible met versie 2.1 van de HD DVD-standaard en vanaf september in de winkels verkrijgbaar.
Daarnaast presenteert Verbatim de nieuwe Hi-Speed USB 2.0 Drive Store 'n' Go met een opslagcapaciteit van 16 GB en een complete serie Flash Memory cards met een opslagcapaciteit tot 8 GB. Nieuw in dat assortiment zijn een microSD geheugenkaart van 2 GB, een SDHC-kaart met een opslagcapaciteit van 8 GB en een serie CompactFlash cards van 2 tot 8 GB. De microSD 2 GB kaart heeft een lees-/schrijfsnelheid van 2/4 MB/s. De SDHC-kaart behoort met een lees-/schrijfsnelheid van 4/8 GB tot de snelste (class 6) SDHC-kaarten, die momenteel op de markt beschikbaar zijn. De Hi-Speed CompactFlash kaarten van Verbatim hebben een schrijfsnelheid tot 4 MB/s.

Tenslotte laat Verbatim op de IFA ook zijn complete lijn van computer accessoires zien. Die bestaat bijvoorbeeld uit batterijen, headsets, USB-speakers, MP3-spelers en opbergboxen voor CD's en DVD's. Nieuw is een complete lijn van draadloze, optische en lasergestuurde muizen.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Servers onder de loep – Een nieuw tijdperk

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Computable.nl

    Virtualisatie heruitgevonden met VM’s en Containers

    15 redenen om bestaande virtuele machines te behouden en ruimte te creëren voor vernieuwing

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Carrière

    Project architect Frank over IT bij UW...

    ‘De grootste uitdaging voor ons zit in hóé we de dingen doen.’ Frank is project architect en werkt aan het...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Google bundelt zakelijke ai onder Gemini Enterprise

    Cloud & Infrastructuur

    EU grijpt nog niet in tegen Microsofts cloudlicenties op Google en AWS

    Cloud & Infrastructuur

    Kabinet en rechter grijpen in bij Nexperia

    Cloud & Infrastructuur

    7 ontwikkelingen op de chipmarkt om in de gaten te houden

    ai industriele
    Overheid

    Kort: Min BuZa in zee met Netcompany, groeit industriële ai te hard? (en meer)

    Governance & Privacy

    It-benchmark-expert Metri Consulting staat weer op eigen benen 

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs