Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Eerste ontslagen CMG

12 september 2002 - 22:00AchtergrondCarrière
Gijs Hillenius
Gijs Hillenius

Circa 75 procent van de eerste vijftig ontslagaanvragen voor medewerkers van CMG zijn de afgelopen week bekrachtigd door het arbeidsbureau CWI. CMG weet nog niet wat het gaat doen met de ict’ers wier ontslag is afgewezen.

CMG wil in Noord-Nederland 101 ict’ers en acht administratieve krachten ontslaan. De eerste vijftig hiervan kregen de afgelopen dagen per motorkoerier hun ontslagbrief van CMG, zo meldt Siegbert van der Velde, onderhandelaar voor vakbond CNV. Volgens hem zitten de beslissingen vol fouten. "Er klopt niets van, het is werkelijk heel wonderlijk." Van der Velde vermoedt dat de ambtenaren van het CWI, gepikeerd door alle kritiek, zich snel van de zaak hebben afgemaakt.
CWI-woordvoerder Harald van der Crommert wijst die beschuldiging van de hand. "Het CNV heeft belang bij emotionele uitspraken. Van der Velde heeft eerder dingen gezegd die niet waar zijn."
Ook Menzo de Muinck Keizer, marketing directeur van CMG, trekt woorden van Van der Velde in twijfel. "Per motorkoerier? Nou, die is niet van ons", zo reageert hij.
Wat het bedrijf gaat doen met de medewerkers die het niet mag ontslaan, weet hij nog niet. "We lezen alle beslissingen eerst goed door."
Beslissingen over de resterende 59 verwachtte het CWI deze en komende week uit te sturen. Waarschijnlijk zijn de eerste vijftig beslissingen die waarin betrokkenen geen bezwaren maakten tegen de ontslagaanvraag. In eerdere gesprekken met het CWI bleek dat over die aanvragen als eerste is beslist.
 
Gijs Hillenius

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    NIS2: Europese richtlijn maakt cyberse...

    De Europese NIS2-richtlijn zet cybersecurity definitief op de strategische agenda. Organisaties in vitale sectoren krijgen te maken met strengere eisen...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Carrière

    Binnen drie jaar is 1 op 4 sollicitaties frauduleus

    Software & Development

    Developer relations beweegt zich op snijvlak van business en tech

    Carrière

    HP krijgt weer landendirecteuren Benelux

    deal ceo
    Carrière

    Kort: Groen ceo-af bij Just Eat Takeaway, nieuwe naam voor CIS (en meer)

    Logistiek

    De impact van ai op supply chain management

    Overheid

    OU: waar je het beste informatica of informatiekunde kunt studeren

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs