Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Acer C720 met anti-reflectie beeldscherm

11 oktober 2013 - 07:11ActueelCloud & InfrastructuurAcer Benelux
externe partij
externe partij

Acer lanceert de Acer C720 Chromebook, die is uitgerust met een processor gebaseerd op de Haswell micro-architectuur voor snellere prestaties en tot 8,5 uur batterijduur. Deze derde generatie Chromebook heeft een ontwerp dat 30 procent dunner is dan zijn voorganger. Hij is ook lichter en voor het eerst is een Chromebook voorzien van een anti-reflectie beeldscherm.

Klanten kunnen met de Acer C720 snel aan de slag met online gaming, research en social networking. Hij start op in minder dan zeven seconden en hervat bijna direct vanuit de slaapstand, dankzij de 16 GB Solid State Drive. De nieuwe Chromebook wordt aangedreven door een Intel Celeron 2955U processor gebaseerd op de Intel Haswell micro-architectuur en levert een opmerkelijke boost qua prestaties en batterijduur. De batterij houdt gebruikers productief gedurende maximaal 8,5 uur, dus ideaal voor werk en plezier de hele dag door.

Gebruikers kunnen bladeren door webpagina’s en documenten en ook genieten van levendige hd-video en apps met de ondersteuning van maximaal 4 GB ddr3L geheugen. Daarnaast maakt de Acer C720 snel verbinding met hotspots en draadloze netwerken via 802.11a/b/g/n Wi-Fi. Gebruikers zullen waarderen dat het Chrome OS automatisch wordt bijgewerkt, dus altijd is voorzien van de nieuwste functies. Meerdere lagen van beveiligingsfuncties, waaronder data-encryptie en een gecontroleerde opstart, beschermen de Acer C720 Chromebook tegen online bedreigingen, malware en virussen. Dit is vooral handig voor ouders en beheerders op scholen die verantwoordelijk zijn voor de bescherming van studenten. It-beheerders kunnen de Chromebooks op afstand beheren voor een snellere roll-out van apps en een grotere efficiëntie.

Gebruikers kunnen content eenvoudig thuis of onderweg openen met 100 GB gratis storage op Google Drive voor twee jaar. Via de Chrome Web Store kunnen gebruikers hun Acer C720 Chromebook aanpassen met toepassingen voor werk of ontspanning.

De nieuwe Acer C720 heeft een ontwerp dat met 19,05 mm ruim 30 procent dunner is dan zijn voorganger. De C720 heeft nog steeds een full-size toetsenbord, zodat men comfortabel documenten en spreadsheets kan maken en bewerken. Het apparaat weegt slechts 1,3 kg.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Virtualisatie heroverwogen

    Waarom enterprise IT opnieuw kijkt naar kosten, schaal en flexibiliteit

    Eén reactie op “Acer C720 met anti-reflectie beeldscherm”

    1. erttimm schreef:
      26 oktober 2013 om 08:21

      http://www.chromium.org/chromium-os/developer-information-for-chrome-os-devices/acer-c720-chromebook

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Ecare Software

    Gestandaardiseerde huisartscommunicatie vanuit PUUR.: sneller, veiliger en zorginstelling-overstijgend (PUUR en Ecare)
    Pijl naar rechts icoon

    Ecare Software

    PUUR. integreert met SUP: minder administratie, meer tijd voor zorg (PUUR. SUP en Ecare)
    Pijl naar rechts icoon

    Emixa B.V

    Van 3 weken naar 3 dagen: hoe Kornelis de doorlooptijd met 85% verbetert (Emixa)
    Pijl naar rechts icoon

    ESC Holding

    Digitalisering van analoge bouwtekeningen en registraties infrastructuursystemen bij Brabant Water (Brabant Water en ESC Holding)
    Pijl naar rechts icoon

    Esri Nederland

    Provincies Noord- en Zuid-Holland krijgen grip op ruimtelijke opgaven met ArcGIS (provincie Noord-Holland, provincie Zuid-Holland, ArcGIS en ArcGISEsri)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Met eSim voor iot is SGP.32 een feit

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Twee datablunders Anthropic in één week, vernieuwde HP LaserJet‑lijn (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    NSDC: Nederlandse datacenters achtergesteld bij Amerikaanse hyperscalers

    Cloud & Infrastructuur

    Nederlandse cloudcoalitie vormt front tegen Amerikaanse dominantie

    Cloud & Infrastructuur

    Apple Museum in Utrecht van start

    Cloud & Infrastructuur

    Na kritisch AcIC­T‑ad­vies zet DUO eindelijk vaart achter migratie naar ODC-Noord

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs