Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Het was een mooie zomer, ook voor de IT

20 augustus 2013 - 06:49OpinieCloud & Infrastructuur
Cordny Nederkoorn
Cordny Nederkoorn

Voor mij waren de afgelopen zomermaanden een mooie tijd. Niet alleen vanwege het mooie weer en het leuke gezelschap, maar ook vanwege de zaken die speelden rondom IT.

Ook al was het komkommertijd, de Computable kon me toch nog boeien wat betreft artikelen over de IT-actualiteit.

Cloud computing was natuurlijk de main topic, maar ook big data (vooral mevrouw Barské’s artikel en white paper), Internet of Things (opblazende auto’s) en Security `(Mr. Snowden, PRISM) staken er bovenuit. Hierbij de outsourcing-, detachering- en managementartikelen even buitenwege gelaten.

Zoals Andre Salomons al aangaf in zijn artikel afgelopen juli, tijd voor Computable om de artikelen over Cloud Computing te bundelen. Maar wacht nog even met het bundelen van de artikelen over Big data, Security (inclusief mobile) en Internet of Things. Er is nog genoeg materiaal om de Computable het komende jaar hierover te vullen.

Denk dan vooral ook aan softwaretesten, want volgens een pas gepubliceerd artikel moet een goede software tester aan heel veel voldoen. Wel, ik ben vooral nieuwsgierig en gek op bugs vinden en rapporteren. Als je dat niet leuk vindt, zoek dan maar iets anders voor je levensonderhoud, want een beetje tester is gestoord, let wel prettig gestoord. Misschien ga ik ook meedoen aan het NK softwaretesten, al was het maar voor de fun. Dat kan ook nog een leuk artikel worden.

Alle gekheid op een stokje, degene die mijn artikelen gelezen heeft weet dat ik gedegen te werk ga en ook altijd antwoord geef op de ‘reaguurders’ (kan wel, hè jongens?). Geen reclamewerk en buzz-talk (big data, nanodata, hybrid cloud, MDM… What the …?), maar taal die elke it’er kan begrijpen.

Kortom, genoeg te beleven de komende tijd en erover te schrijven. Ik heb er zin in, samen met alle andere Computable-experts.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Opgerolde online-drugsmarkt gebruikte Nederlandse infrastructuur

    Nationale Politie
    ActueelOverheid

    Politie tijdens NAVO-top beter voorbereid op uitval van C2000

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    OpinieData & AI

    Maak ai saai!

    ActueelData & AI

    Cisco sorteert voor op komst van ai-agenten

    AchtergrondData & AI

    Nvidia lanceert 20 nieuwe ai-fabrieken in Europa, maar passeert Nederland

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs