Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Security & Risk

Arrow en NetScout sluiten EMEA-overeenkomst

26 april 2016 - 12:45ActueelSecurity & RiskArrow ECS NederlandECS
Annemiek Sprado
Annemiek Sprado
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

Distributeur Arrow Electronics en cybersecurityspecialist NetScout Systems sluiten een distributieovereenkomst voor 27 landen in de emea-regio. Arrow ECS wordt daarmee Netscouts belangrijkste value added distributeur voor de emea-regio.

Netscout introduceerde onlangs een nieuw internationaal partnerprogramma, Connect 360, voor de distributie van service assurance-oplossingen en portable tools voor netwerkanalyse en trouble shooting. Arrow Electronics is een van de Connect360-partners en is in eerste instantie van plan om een ​​reeks van productfamilies te distribueren die NetScout aan zijn portfolio heeft toegevoegd met de overname van Danaher Corporation’s Communications Business.

In 2015 nam de securityspecialist deze organisatie over waaronder Tektronix Communications, Arbor Networks en delen van Fluke Networks vallen. Arrow gaat de volgende producten van Netscout distribueren: OneTouch, Linkrunner, Linksprinter, Link-Live, Aircheck, Truview, Truview Live Airmagnet en Optiview.

Uitbreiding afzetmarkt

Arrow haalt volgens Bart van Rheenen, managing director Benelux bij Arrow ECS, een innovatieve leverancier aan boord. De organisatie beschikt over oplossingen die gerichte performance monitoring bieden over verschillende platformen. Van Rheenen: ‘Hierdoor verlopen infrastructuurimplementaties een stuk gemakkelijker. Oplossingen voor cloud computing, big data, IoT en security worden steeds belangrijker. De volgende generatie van technologieën via NetScout, zorgt ervoor dat het netwerk en de applicaties, die nodig zijn in deze ‘connected world’, blijven opereren.’

De uitbreiding van de relatie met Arrow stelt Netscout in staat om zaken te doen met veel voormalige partners. ‘Bovendien kunnen we nu gebruikmaken van Arrow’s ervaring op deze markt en ons bereik verdiepen met klanten die anders geen zouden toegang hebben tot onze oplossingen’, aldus Gary Staley, vice-president channel sales bij NetScout.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Netwerk als cruciale securitylaag

    Waarom connectiviteit een sleutelrol krijgt in moderne security

    Computable.nl

    De Nieuwe Realiteit van OT Security

    Waarom kritieke systemen om een andere securityaanpak vragen

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    shutterstock_2492545613

    Partnerartikel
    Digital Transformation

    Digitale transformatie én digitale aut...

    Organisaties willen sneller digitaliseren, slimmer werken met data en profiteren van de mogelijkheden van cloudtechnologie en kunstmatige intelligentie. Tegelijkertijd groeit de behoefte om controle te houden over gegevens, infrastructuur en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Security & Risk

    Omdenken over security

    IT Strategy & Governance

    Publiek-privaat manifest om ai-cyberdreiging te beteugelen

    Security & Risk

    Kort: Alarm over ai-gedreven cyberaanvallen, robothond legt marathon af op één batterij (en meer)

    Security & Risk

    De Cyberbeveiligingswet en NEN7510: waarom ketenverantwoordelijkheid straks niet meer vrijblijvend is

    IT Strategy & Governance

    Tweede Kamer dringt aan op verbod camerabrillen na waarschuwing AP

    IT Strategy & Governance

    ‘Ontsnappende ai-agents? Dat is ook heel veel marketing’

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs