Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

SD Worx neemt ACCURAT over

20 mei 2008 - 19:11ActueelSoftware & Development

SD Worx en AC-Service AG hebben hun onderhandelingen over de aankoop door SD Worx van alle ACCURAT-aandelen van AC-Service met succes afgerond.

Sinds 2004 werkt SD Worx, de derde grootste Europese aanbieder van HR Services, aan een ambitieus Europees groeiplan. SD Worx nam al verschillende bedrijven over in Luxemburg, Frankrijk en Nederland. Met de overname van alle aandelen van ACCURAT Informatik GmbH heeft SD Worx nu ook een eigen zetel in Duitsland. ACCURAT maakte deel uit van de AC-Groep en heeft kantoren in Dreieich (bij Frankfurt), Berlijn, Leipzig en Rostock.
Jan van den Nieuwenhuijzen, afgevaardigd bestuurder van SD Worx: "SD Worx wil in Europa de nummer één kwaliteitsspeler op het gebied van payroll worden. De overname van ACCURAT staat garant voor een sterke positie in Duitsland. Het bedrijf heeft niet alleen een eigen loonmotor en HR-software, maar het heeft ook ervaring met HR-services. Deze combinatie past perfect in onze internationale strategie."

Lars Landwehrkamp, CEO van AC-Service: "We zijn verheugd dat we op zo een korte termijn tot een overeenkomst konden komen. Nu kunnen wij ons ten volle richten op onze core strategie en op het uitbouwen van onze leiderspositie op het segment van de SAP-midmarket in landen waar Duits gesproken wordt."

ACCURAT Informatik GmbH is een HR-aanbieder met een eigen loonmotor en HR-software. ACCURAT richt zich voornamelijk op niet-SAP gebruikers in Duitsland. Het bedrijf heeft 91 werknemers en had in 2007 een omzet van meer dan 10 miljoen euro.

Meer over

Softwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Computable.nl

    De principes van cloud-native techniek

    Cloud-native technologieën voegen flexibiliteit, schaalbaarheid en beveiliging toe en verlagen de operationele kosten voor de IT-omgeving. Hoe dragen Kubernetes, KEDA en AKS hieraan bij?

    Meer lezen

    AchtergrondData & AI

    Een stortvloed aan ai-tools; ServiceNow drinkt zijn eigen champagne

    ActueelOverheid

    Dictu sluit applicatiecontract met CGI, IBM, Sogeti, Sopra Steria, TCS en Circle8

    OpinieSoftware & Development

    SAM: jouw bondgenoot tegen shelfware

    ActueelOverheid

    Ministerie BZK negeert advies AcICT over stilleggen Digipoort

    man kijkt naar het korte nieuwsoverzicht van Computable
    ActueelCarrière

    Kort: Aanvalsdetectie ai-agents, kenniskloof cio’s, overnames Wolters Kluwer, Esprit ICT en Main

    cybercrime
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Rijkswaterstaat moet vaart maken met beveiligen van bruggen en sluizen

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs