Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Infor benoemt nieuwe channel-VP EMEA

13 mei 2008 - 12:05ActueelCarrièreInfor
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Infor kondigt aan dat Jean Philippe Pommel is benoemd tot vice president van de channels- en alliances-activiteiten in Europa, het Midden-Oosten en Afrika (EMEA).

Voorheen, in zijn functie als global account manager, was Pommel verantwoordelijk voor de ontwikkeling van Infors new business. In zijn nieuwe rol, krijgt Pommel managementverantwoordelijkheid voor het channels- en alliances-programma in de EMEA-regio. Dit programma is goed voor bijna 20 procent van de totale bedrijfsvoering van Infor en essentieel om de indirecte verkoop in de regio verder uit te breiden. Pommel zal nauw samenwerken met de regionale en mondiale accountmanagers en zal rechtstreeks verslag uitbrengen aan Keith Deane, president van Infor in Europa. Pommel is in het bezit van een ingenieurstitel in de computer- en elektronische wetenschappen, van het Nationaal Instituut van Wetenschappen van Lyon, Frankrijk.
Sinds zijn toetreding tot Infor in 2004, heeft Pommel veel van Infors grootste industrieklanten en dienstenaanbieders onder zijn hoede gehad. Hij heeft meer dan 25 jaar ervaring in de branche, opgedaan bij bedrijven als International Computers Limited (ICL) en GSI Business Management. Tevens was Pommel algemeen directeur van Baan in Frankrijk,  tot aan de overname door SSA Global. Daarvoor was hij algemeen directeur van Zuid-Europa bij  Frontstep Systems Inc.
"Veel van onze partners groeien de laatste jaren en weten hun omzet te verhogen. Dit draagt bij aan de uitbreiding van onze activiteiten in de regio", zegt Pommel. "Daarom moeten we nu ook gebruiken maken van het momentum en dat vertalen in de uitbreiding van bestaande partnerrelaties binnen de Europese technologiemarkt. Dit in aanvulling op het binnenhalen van nieuwe mogelijkheden in channel sales."
"We zijn zeer verheugd dat Jean Philippe Pommel zich gaat bezighouden met onze channel business in een van onze sterkste markten", zegt Keith Deane, president EMEA bij Infor. "In zijn carrière heeft Pommel met succes leiding gegeven aan zowel directe als indirecte sales-programma’s. Hij is iemand die volhardt in het bereiken van zijn doelen en die met zijn zakelijk inzicht de channels- en alliances-activiteiten van Infor verder zal versterken.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging bestelproces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Software & Development

    Businessanalyse als fundament voor duu...

    Een effectief traject begint bij het expliciet maken van businesswaarde. Die businesswaarde bestaat uit meer dan alleen functionele wensen. Het vraagt inzicht in de essentiële data, afhankelijkheden binnen processen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Italiaanse restwarmte Equinix, SLTN volledig in handen van Eugène Tuijnman (en meer)

    Data & AI

    Twee van de vijf techreuzen koppelt ontslag direct aan ai

    Carrière

    Kort: Private equity stuwt banengroei, 9 op 10 it-leiders niet klaar voor ai-cyberaanvallen (en meer)

    Data & AI

    Kort: Digitale economie groeit ondanks krimp ict-banen, ai-ambities mkb missen vruchtbare grond (en meer)

    Overheid

    Drie drijfveren voor versnelling en verandering

    Carrière

    Atos Nederland start reorganisatie met vrijwillige vertrekregeling

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs