Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Utimaco komt met SafeGuard Enterprise 5.3

09 mei 2008 - 09:473 minuten leestijdActueelSecurity & Awareness

Utimaco The Data Security Company brengt SafeGuard Enterprise 5.3 op de markt. Er is een nieuwe poort- en configuratiebeveiligingsmodule aan toegevoegd. Die is voortaan in SafeGuard Enterprise geïntegreerd.

Dit vormt deel uit van Utimaco’s strategie om een geïntegreerde versleutelings- en data leakage prevention (DLP)-oplossing aan te bieden.

De nieuwe module van Utimaco biedt een beveiliging in meerdere lagen, waardoor geen gegevens meer kunnen lekken via poorten en losse media. Het centrale beheerplatform van SafeGuard Enterprise voor pc’s, losse media en de controle van pc-poorten laat een fijnmazig beleid toe en beperkt de administratieve lasten op dit vlak tot een minimum. Aangezien er geen extra software moet worden geïnstalleerd om de module te onderhouden, zijn ook de behoeften op het vlak van opleiding minimaal. "Utimaco beseft dat ondernemingen voor de beveiliging van hun bedrijfsgegevens meer nodig hebben dan versleuteling op de endpoints", aldus Malte Pollmann, executive vice president products bij Utimaco. "Daarom hebben wij ons ten doel gesteld om gebruiksvriendelijke beveiligingsoplossingen te ontwikkelen met een erg breed bereik en met een gestroomlijnd administratief beheer. Met SafeGuard Enterprise 5.3 voeren we onze productstrategie verder uit en komen we onze beloften na ten opzichte van onze klanten."

De nieuwe module biedt configuratiebeveiliging waarmee organisaties tegen verlies en diefstal van gegevens worden beschermd. Hierbij wordt het volledige dataverkeer in realtime gemonitord en worden op maat gemaakte beveiligingsregels toegepast op alle fysieke, draadloze en losse apparaten. SafeGuard Enterprise combineert intuïtieve en tegen knoeierij bestendige monitoring van de endpoints met identificatie- en blokkeertechnieken op basis van het door de beheerder omschreven beleid om alle plaatselijke, fysieke en draadloze communicatiepoorten te beveiligen.

De modules voor apparaatversleuteling en gegevensuitwisseling van SafeGuard Enterprise 5.3 bieden nu ook features die klanten toelaten om stand-alone versleuteling op pc’s toe te passen zonder dat ze daarvoor een centrale beheerinfrastructuur nodig hebben. Beheerders kunnen voortaan mobiele werknemers in een centraal beheerde infrastructuur opnemen als en wanneer ze dat willen.

SafeGuard Enterprise 5.3 laat met één geïntegreerde beheerconsole een veilige uitwisseling van versleutelde bestanden en e-mailberichten toe tussen pc- (Microsoft Windows 2000, XP, Vista) en PDA-platforms (Windows Mobile, Symbian). De oplossing is gebruiks- en beheervriendelijk en werkt zonder speciale software op het apparaat van ontvangst.

SafeGuard Enterprise 5.3 is uitgerust met opties op het vlak van de data recovery. Gebruikers hebben hierbij onder meer de keuze uit een Web Selfhelp-tool, een Web Helpdesk-tool en ruimere ondersteuning voor het recovery bootsysteem van Windows PE. SafeGuard Enterprise 5.3 zal tegen het einde van de maand mei 2008 verkrijgbaar zijn in het Engels, Duits, Frans, Japans, Spaans, Hongaars en met op ‘Unicode’ gebaseerde ondersteuning voor plaatselijke talen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    5 must-haves om video-onderzoek een boost te geven

    Over toekomstbestendig video-onderzoek

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    De noodzaak van OT-cybersecurity en de...

    ‘Wat je niet weet, kan het meeste zeer doen’ De Europese Unie scherpt de cyberwetgeving stevig aan. Met de nieuwe...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Waarderen, high five, blij
    Security & Awareness

    OM is gevolgen hack vrijwel te boven

    investeringen overname
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Rhadamanthys is ontmanteld, investeringen in Cleverbase en Picnic (en meer)

    datalek
    Security & Awareness

    WhatsApp-datalek grootste en makkelijkste ooit

    Security & Awareness

    Fraude als realiteitscheck voor verantwoord ai-gebruik

    admin luie hacker
    Security & Awareness

    Kort: Luie hacker start met ‘admin’, ai-platform voor notarissen (en meer)

    Overheid

    Kabinet: geen noodzaak voor data-ambassade in Luxemburg

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs