Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

MIX essentials op 22 mei 2008

02 mei 2008 - 09:593 minuten leestijdActueelData & AI

MIX essentials, het Microsoft-evenement voor (online) grafisch ontwerpers en webontwikkelaars vindt plaats op 22 mei in de Amsterdam RAI en valt samen met de eerste dag van DevDays 2008.

MIX essentials is dé gelegenheid om met Microsoft in contact te komen en van gedachten te wisselen over de toekomst van het web. Deelnemers kunnen kennis maken met de laatste ontwikkelingen op de grens van content en commercie, PC en TV, Windows en het web. Maar deze sessies zijn niet alleen bedoeld voor creatieve professionals die zich op webdevelopment en -design concentreren. Ook de inzet van nieuwe webtechnologieën voor het verbeteren van online klantervaringen komen uitgebreid aan bod.

Het evenement biedt bezoekers diepgaande sessies die ingaan op alle designaspecten van Windows- en webapplicaties en inzicht geven in de nieuwste webtoepassingen. Ontwerpers kunnen zich op de hoogste stellen van de meest recente webtechnologie van Microsoft, waaronder Silverlight2, Internet Explorer 8, "Atlas"/AJAX, ASP.NET, Windows Cardspace, Windows Presentation Foundation, Windows Media en nog veel meer. Webontwikkelaars kunnen leren hoe zij met Microsofts platformtechnologie een rijke webervaring kunnen creëren met video, geavanceerde  typografie, vector graphics, en 3D graphics. Voor degenen die geïnteresseerd zijn in de zakelijke kant van het web zijn er sessies over nieuwe manieren om hun site te laten onderscheiden van die van hun concurrenten en strategieën om de bruikbaarheid van hun site verder te verbeteren.

De ‘experience management’ expert Lou Carbone verzorgt op 22 mei de keynote speech. Hij gaat in op de omgang met ‘experience clues’, bewust en onbewust. Deze clues (aanwijzingen) hebben invloed op emoties die weer invloed hebben op de consument en daarmee hun gedrag. Carbone benadrukt de noodzaak om ons zakelijk denken uit het industriële tijdperk te veranderen van maken en verkopen in voelen en reageren. Hij legt uit hoe ontwerpers en ontwikkelaars deze beleving kunnen realiseren en welke enorme impact deze heeft op de waarde voor de klant, zijn loyaliteit en de verkoop.

Het programma voor MIX essentials
Getting Clued into Experience Management – Lou Carbone, Experience Engineering.
The Business of Microsoft Silverlight – Martin Tirion, Microsoft.
Advertising and video – David Pugh-Jones, Microsoft.
The designer-developer workflow – Hans Frederiks, Dzone.
Surface: Predicting the Past. Surface markeert de overgang van de grafische gebruikersinterface naar de natuurlijke gebruikersinterface – August de los Reyes, Microsoft.

Meer informatie over het programma van MIX essentials is te vinden op www.devdays.nl. Hier kunnen geïnteresseerden zich ook inschrijven.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Trek AI uit de experimenteerfase

    Een gids over AI als strategisch instrument en op welke manier je écht waarde toevoegt aan je organisatie.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    ManageEngine

    Uniform IT-beheer voor complexe hybride klantomgevingen Centric (ManageEngine en Centric)
    Pijl naar rechts icoon

    Aces Direct

    Grootschalige vervanging van werkplekken gemeente Halderberge (Aces Direct en gemeente Halderberge)
    Pijl naar rechts icoon

    AIRBUS Protect

    Beveiliging van Europese instellingen (Airbus Protect)
    Pijl naar rechts icoon

    Alistar

    Benegas kiest voor toekomstbestendige bedrijfsvoering met Business Central en FuelVision365 (Alistar en Benegas)
    Pijl naar rechts icoon

    Amis Conclusion

    Dataplatform ProRail zorgt voor veilig en betrouwbaar spoorverkeer (Amis Conclusion en ProRail)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Security & Awareness

    Wereldwijd alarm over Anthropic Mythos

    Data & AI

    Kort: Miljoenenimpuls voor Maeconomy, Defensie begint proef met soevereine cloud (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Nederland laat Arctische zeekabel lopen

    Cloud & Infrastructuur

    Contract NS en DXC grootste van eerste kwartaal 2026

    Data & AI

    Wikipedia doet ai in de ban

    Data & AI

    Anthropic houdt hackmodel Mythos bewust achter slot en grendel

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs