Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Replica Data Security opent vestiging Schiphol-Rijk

07 juli 2007 - 17:24ActueelCloud & InfrastructuurIntersystemsReplica Data Security
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

In het verlengde van de partnerovereenkomst met InterSystems heeft het Australische bedrijf Replica Data Security een Europese vestiging geopend in Schiphol-Rijk.

Replica Data Security is gespecialiserd in databeveiliging en -backup voor servers, laptop computers and USB. Daarvoor heeft het bedrijf software ontwikkeld die elke mobiele gebruiker krijgt meegeleverd te samen met de CACHÉ-database van InterSystems. Deze object-georiënteerde database staat bekend om zijn toegankelijkheid, snelheid en efficiency. Desgewenst is een routine te activeren die de backup bewaart, maar het origineel wist (volgens VS-defensievoorschriften). Aldus kunnen bijvoorbeeld ook alle lokale sporen van gedane werk volledig worden gewist. Van gewijzigde files worden alleen de mutaties bijgehouden (incrementele backup) in de CACHÉ database en dit kan op elke desgewenst tijd interval, bv iedere 15 minuten, gedaan worden en ook verstuurd worden over het Internet. Dus geen van tevoren vastgestelde vaste tijd.

Iedere computergebruiker kent het belang van databeveiliging. De ultieme beveiliging is de (actuele) backup. Backups bestaan al sinds de begintijd van de data-opslag en zijn van steeds groter belang. Sedert de komst van laptop- en notebook-computers is de kwetsbaarheid van computerdata sterk toegenomen. Overheden en bedrijven stellen hoge eisen aan waarborgen voor betrouwbaarheid en vertrouwelijkheid van data. Toch worden jaarlijks duizenden mobiele computers gestolen en krijgen onbevoegden inzage in gegevens die niet voor hen zijn bestemd. Ook binnen organisaties moet men uiterst waakzaam zijn en een goed (intern) beveiligingsbeleid inrichten. Door hard disk crashes, brand en andere ongelukken gaan ook gegevens verloren, die slechts met een goede backup/restore-procedure zijn terug te winnen. Gebruikers van de mobiele databeveiliging/backup zijn bijvoorbeeld: juristen. technische specialisten, medici, financiële professionals, overheidsinstanties, wetenschappelijk-onderzoekers, verkopers en buitendienstmedewerkers

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Searoutes

    CO₂-transparantie voor digitale freight forwarding bij Shypple (Shypple en Searoutes)
    Pijl naar rechts icoon

    INNO-WAY Rabotics

    Verkoopstijgingen behaald van 100% op geselecteerde producten en meer klanten geholpen bij Gamma (GAMMA en INNO-WAY)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Data & AI

    Van ventilator naar vloeistof

    Cloud & Infrastructuur

    Deel datacenter NorthC in Almere weer aangesloten op netspanning

    Cloud & Infrastructuur

    Vier oorzaken van iot-storingen en hoe je de risico’s kunt beperken

    Data & AI

    AWS en Snowflake verdiepen partnerschap met 6 miljard dollar

    EDIC EU digitaal
    Overheid

    Zo wil de EU los komen van Amerikaanse tech

    Cloud & Infrastructuur

    Nvidia lanceert Windows-pc’s voor ai-agenten

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs