Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure » Datacenter & Infrastructure » Storage

SNE en CommVault breiden conceptdistributie uit

29 juni 2007 - 14:36ActueelStorageCommVaultSNE
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

SNE, distributeur van enterprise storage-oplossingen, heeft de CommVault Singular Information Management-suite (SIM) in haar portfolio opgenomen.

Deze software bestaat uit modules voor alle facetten van geïntegreerd databeheer van backup en recovery tot en met content indexering op basis van een unieke geïntegreerde architectuur.

Met de CommVault Software Suite wordt het mogelijk om alle bedrijfsinformatie onder te brengen in één virtuele ‘pool' van beheerde data. Vanuit de Unified Console kan elk type data en elke specifieke kopie van deze data opgezocht worden. Tevens kan een systeembeheerder eenvoudig Information Lifecycle Management (ILM) toepassen door ‘policies' in te stellen voor alle data. Die beleidslijnen zorgen vervolgens dat informatie op het meest kostenefficiënte medium wordt opgeslagen.

Voor resellers biedt de CommVault-suite de nodige mogelijkheden. Het product is intuïtief en vereist geen zware, langdurige technische trainingen. Ook resellers zonder specialistische achtergrond in de dataopslag kunnen het hun klanten aanbieden. De CommVault Software Suite is modulair inzetbaar, waardoor er verschillende invalshoeken zijn richting eindgebruikers, van wie geen grote incrementele investering ineens geëist wordt. Ze kunnen hun omgeving voor databeheer al naar gelang de behoefte naadloos uitbreiden.

René Feijen, divisiemanager bij SNE toont zich verheugd met de toevoeging aan het assortiment van de storage-distributeur. "Bij conceptdistributie is het vaak zo, dat je verschillende deeloplossingen samenvoegt tot een sluitend geheel. In dit geval is het product meteen het concept. Deze software van Commvault sluit perfect aan bij onze propositie."

In eerste aanleg zal SNE in haar marktbenadering vooral de partners aanspreken, die zich geïnteresseerd hebben getoond in het zeer succesvolle 3Bees-programma. "Met deze propositie richten we ons vooral op bedrijven die qua informatiebeheer niet heel erg complex zijn, maar wel een IT-infrastructuur onder controle moeten houden inclusief een snel uitdijend e-mailarchief. En dat is het geval bij veel klanten in het MKB, die zich tot hun resellers wenden voor een oplossing."

Martin van Roon, Channel Manager voor CommVault, vult aan: "Waar information lifecycle management voorheen vooral een thema was bij grote ondernemingen, wordt het nu ook bij middelgrote en kleine ondernemingen een noodzaak om snel en goed inzicht te hebben in bedrijfsgegevens. Samen met SNE en haar functionele benadering kunnen we nu op die vraag een antwoord geven."

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AI Agents

    Incentro eerste officiële LangChain-pa...

    AI-agents bouwen is één ding. Ze betrouwbaar in productie krijgen is iets anders. Als eerste officiële Platinum LangChain-partner in Nederland helpt Incentro organisaties nu ook lokaal met enterprise-implementaties, licenties en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructure

    Gartner verhoogt groeiprognose it-uitgaven

    De overstap
    Storage

    Soevereiniteit: gemak wint nog vaak van principes

    Storage

    Kort: 6 miljoen voor Innoseis, ACM verbiedt overname delen Delta-netwerk door Glaspoort (en meer)

    Storage

    Vier oorzaken van iot-storingen en hoe je de risico’s kunt beperken

    Storage

    EuroNAS als alternatief voor VMware

    Storage

    Airbus maant: 6.000 A320’s direct aan de grond wegens kritieke softwarefout

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs