Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Basware beloont ICreative met Customer Success Award

Winnaar
14 februari 2019 - 13:55ActueelCloud & InfrastructuurBaswareICreative
Cees Visser
Cees Visser

ICreative heeft tijdens de jaarlijkse partnerconferentie van Basware de Customer Success Award in ontvangst mogen nemen. De Edense leverancier van purchase-to-pay- en e-facturatie-oplossingen dankt de onderscheiding aan de implementatie van Basware-saas bij Ballast Nedam.

Ballast Nedam, onderdeel van de Turkse Rönesans Group, is een ontwikkel- en bouwonderneming met in Nederland circa tweeduizend medewerkers waarbij de projecten de kern van het bedrijf vormen. Tien jaar na de eerste implementatie koos het bouwconcern opnieuw voor het Finse Basware. ICreative treedt op als Basware-partner en levert diens oplossingen voor purchase-to-pay, factuurverwerking en e-facturatie.

End-of-life

Aanleiding voor een heroriëntatie was dat het oude factuurverwerkingssysteem end-of-life was. Omdat de oplossing van Basware dermate veranderd was, besloot de bouwondernemer met een frisse blik naar alle spelers in de markt te kijken. ‘Dankzij deze gedegen marktoriëntatie werden we herbevestigd in onze keuze voor Basware’, blikt Rob Kathmann, ict-directeur bij Ballast Nedam, terug.

Juist deze operatie, waarin het draaide om de implementatie van Basware Alusta, heeft ICreative nu de Customer Success Award opgeleverd. Voor ICreative-ceo Vincent Wouters, die de prijs in Kopenhagen in ontvangst nam, is de award de kroon op de samenwerking met Ballast Nedam.

Ballast Nedam verwerkt zo’n tweehonderdduizend inkomende facturen op jaarbasis. In Nederland werken ongeveer 150 financiële professionals hiervoor met de software van Basware en maken er 1.200 werknemers onderdeel uit van het autorisatieproces.

ICreative werd twee jaar geleden door Basware nog verkozen tot Partner van het Jaar en onderhoudt inmiddels al zestien jaar een band met het Finse softwarebedrijf. Dit jaar ging die prijs naar Fluxym, dat in Frankrijk als Basware-partner actief is. 

Meer over

SaaS

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    NIS2: Europese richtlijn maakt cyberse...

    De Europese NIS2-richtlijn zet cybersecurity definitief op de strategische agenda. Organisaties in vitale sectoren krijgen te maken met strengere eisen...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    België en Nederland
    Innovatie & Transformatie

    Basware en Icreative trekken naar Belgische markt

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs