Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Xibis verschuift naar rang van Infor Gold Partner

12 februari 2019 - 16:05ActueelCarrièreInfor
Cees Visser
Cees Visser

Infor heeft Xibis gepromoveerd tot Gold Partner voor de Benelux. De Gorinchemse it-dienstverlener is de eerste channelpartner in deze regio die deze status verwerft.

De focus van Xibis ligt op het implementeren, optimaliseren en migreren van bedrijfsprocessen voor productiebedrijven in de Benelux via de erp-systemen van Infor, waaronder Infor LN, Baan V en Baan IV. Verder voegt Xibis, aldus het ‘juryrapport’ van Infor, met zijn marktexpertise en advies op maat, lokale service en waarde toe aan deze branchespecifieke oplossingen.

Sijmon van den Berg, manager business development Xibis, ziet de nieuwe status als een bekroning voor de koers die het bedrijf sinds zeven jaren met Infor vaart. ‘De weg die Infor is ingeslagen met branche-specifieke, gebruiksvriendelijke, functionele en cloud-first oplossingen – zonder on-premise uit te sluiten – vinden wij ijzersterk. Wij geloven in die strategie en zien dat de rijke functionaliteit van Infor LN aansluit op de wensen en eisen van bedrijven die de stap maken van engineer- of make-to-order naar configure/assemble-to-order, zodat ze kunnen groeien, flexibeler zijn, doorlooptijden kunnen verkorten en de efficiëntie verhogen.’

Naar eigen zeggen is Infor LN een volledig geïntegreerde erp-oplossing met bedrijfsspecifieke functies op een schaalbaar en open systeemplatform voor organisaties, van de grootste wereldwijde productiebedrijven met complexe multi-site behoeften tot kleinere, single-site organisaties.

Over Infor en Xibis

Infor bouwt zakelijke branchespecifieke software die geschikt is voor de cloud. Het Amerikaanse bedrijf, met het hoofdkantoor in New York, telt 17.300 medewerkers en heeft 68.000 klanten in meer dan 170 landen.

Het in 1989 opgerichte Xibis is gespecialiseerd in vormen van dienstverlening met betrekking tot de erp-systemen van softwareleverancier Infor. Het bedrijf helpt zowel grote, middelgrote als kleine bedrijven in de industrie en handel met het optimaliseren van bedrijfsprocessen via it-oplossingen.

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelGovernance & Privacy

    Infor tankt anderhalf miljard bij en gaat voor ipo

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs