Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
deal

Verse deals voor Main, Senseglove, Eyeti en meer

05 mei 2023 - 09:543 minuten leestijdActueelInnovatie & TransformatieDuranmaticEyeti GroepMain CapitalNetdialogSense Glove
Diederik Toet
Diederik Toet

Ook afgelopen weken waren er weer diverse transacties in de Nederlandse ict-sector. Computable zet de nog niet gemelde nog even op een rijtje: Eyeti en Duranmatic, Senseglove en Lumaux, Netdialog en Sightlabs, Main Capital en twee Finse bedrijven, en Prisma en Buro Zero

Duranmatic wordt onderdeel van Eyeti

Duranmatic sluit zich aan bij it-bedrijvengroep Eyeti. De Dordtse dienstverlener voor retail, horeca, logistiek, zorg en industrie levert kassasystemen en oplossingen voor industriële automatisering. Voor Duranmatic, opgericht in 1985, biedt dit kansen om te groeien en de dienstverlening uit te breiden.

Eyeti bestaat nu uit zeven ict-bedrijven, waaronder Aces Direct en Pro Warehouse. Met de nieuwste aanwinst kan de groep zich bewegen naar nieuwe sectoren.

Senseglove strikt Lumaux voor 3,25 miljoen

Ai- en vr-bedrijf Senseglove heeft 3,25 miljoen euro opgehaald bij een nieuwe investeringsronde. De spin-off van TU Delft gebruikt het geld om zijn producten te verbeteren, nieuwe te ontwikkelen en internationaal te groeien. Zo opent het bedrijf binnenkort een vestiging in de VS.

Senseglove richt zich op haptische gebruikerservaring in virtuele werelden zoals de metaverse en ontwikkelde daartoe een controller. Het nieuwe kapitaal wordt verstrekt door meerdere investeerders onder leiding van het Eindhovense Lumaux Tech Fund. Een eerdere investering was afkomstig van aandeelhouder Value Creation Capital (VCC) in Bilthoven.

Netdialog lijft Sightlabs in en heet Sceptr

Na de overname van Sightlabs door Netdialog gaat het gecombineerde bedrijf Sceptr heten. De onderneming biedt organisaties inzicht in de prestaties, gebruikservaring en levering van applicaties. Dit gebeurt aan de hand van netwerkdata, die kunnen duiden op bijvoorbeeld cyberdreigingen en configuratiefouten.

De diensten van Sightlabs zijn als saas-modules toegevoegd aan het portfolio van het Utrechtse Netdialog. De modules zijn network monitoring, anomaly detection en DNS analysis. Sightlabs is een spin-off van TNO.

Main Capital koppelt Scandinavische zorg-it-bedrijven

De Haagse softwareinvesteerder Main Capital heeft voor zijn Finse portfoliobedrijf Videovisit een overnamepartner geregeld. De Finnen nemen Applikator over, een Deense leverancier van telehealth-software.

Applikator is actief in de zorgautomatisering en biedt producten op het gebied van video, chat, berichtenuitwisseling, digitale revalidatie, planning en afspraakboeking. Naar eigen zeggen bedient het bedrijf de meeste gemeenten in Denemarken. Voor Videovisit biedt de overname de mogelijkheid om geografisch en technisch uit te breiden.

Creatief bureau Prisma neemt Buro Zero over

Het Rotterdamse Buro Zero komt in handen van branchegenoot Prisma. Die breidt daarmee zijn diensten op het gebied van creativiteit en design uit. De twee bureaus geven advies over en ontwikkelen digitale toepassingen en content die organisaties inzetten om nieuwe klanten binnen te halen. Zo heeft Prisma een saas-product waarmee je teksten (op)maakt en deelt. Onder meer Prorail en de Parnassia Groep zijn klant.

Meer over

DNSKunstmatige intelligentieOvernameSaaS

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    ActueelSoftware & Development

    Main neemt meerderheid in Amerikaans Cloud Coach

    ActueelCarrière

    Deze bedrijven zetten een meitak op hun werk

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs