Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

De Brauw Blackstone Westbroek gunt Xerox aanbesteding Managed Print Services

26 november 2009 - 14:40ActueelWerkplek & BeheerXerox

Advocaten- en notarissenkantoor De Brauw Blackstone Westbroek heeft na een aanbestedingsprocedure gekozen voor Xerox als partner voor Managed Print Services. Het gaat om een vijfjarig contract met optie op verlenging.

In september is De Brauw vanuit diverse vestigingen in Amsterdam verhuisd naar één nieuw pand: The Rock op de Amsterdamse Zuidas. In dit nieuwe pand heeft Xerox printers en multifunctionals geplaatst en beheert deze volgens het Xerox Office Services concept. Dit is een dienstverleningsconcept waarbij de apparatuur en het gebruik daarvan proactief beheerd worden door een specifiek voor de klant daartoe door Xerox ingerichte helpdesk.

De status van papier en verbruiksmateriaal wordt continu gemonitord. Hierdoor kan afname van de voorraad vroegtijdig worden gesignaleerd en kan deze worden bijgevuld voordat de gebruikers dit merken. Ook regulier onderhoud en technische storingen worden op die manier gemanaged zodat gebruikers daarvan zo min mogelijk last ondervinden. Jeroen Winkel, hoofd ICT van De Brauw Blackstone Westbroek: "Het snel kunnen creëren van documenten is in onze branche heel belangrijk. Betrouwbaarheid van onze printvoorziening is daarbij een vereiste. Wij hebben tijdens een IDC/Xerox congres gezien en gehoord hoe de dienstverlening van Xerox kan worden ingeregeld en dat Xerox zich daarbij committeert aan een hoog niveau van beschikbaarheid. We waren er snel van overtuigd dat wij met dat serviceniveau zeker ook gebaat zouden zijn."

Rajiv Agarwala, directeur Xerox Global Services (XGS) Nederland: "Wij zijn er trots op dat een vooraanstaand kantoor als De Brauw voor Xerox heeft gekozen. Dit bevestigt eens te meer dat Xerox ook in Nederland met het Xerox Office Services concept vooroploopt als het gaat om het uitbesteden van decentrale afdrukvoorzieningen."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Your.Cloud bouwt aan Europees msp-collectief

    ActueelWerkplek & Beheer

    Microsoft schaft volumekortingen af

    ActueelCarrière

    Forse krimp ict-detachering tweede kwartaal

    ActueelCarrière

    Thomas Blankvoort nieuwe directeur Pink Elephant Nederland  

    ActueelOverheid

    Fujitsu it-partner lekke kantoorautomatisering OM

    Handen
    ActueelWerkplek & Beheer

    Shock Media neemt hostingprovider LinQhost over

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs