Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Cordys promoveert De Visser

24 november 2008 - 12:09ActueelCarrière
Mireille Sampimon
Mireille Sampimon

Cordys, leverancier van business process management-software (BPM) benoemt Hans de Visser tot global vice-president Professional Services. Arjan Klein volgt hem op als director Professional Services Benelux.

Hans de Visser gaat zich in zijn nieuwe functie bij Cordys volledig concentreren op de internationale expansie en ondersteuning van landenorganisaties, internationale accounts en partners. Klein volgt De Visser in zijn vorige functie op en wordt verantwoordelijk voor het Professional Services-team in de Benelux.

Hans de Visser werkt sinds 2003 bij Cordys. Hij werkte met de Professional Services-teams aan het ontwikkelen en leveren van een dienstenportfolio dat de gehele levenscyclus van Cordys-oplossingen beslaat. Daarnaast was hij verantwoordelijk voor de opleiding en certificering die de Cordys Academy wereldwijd verzorgt. De Visser gaf tot voor kort ook direct leiding aan het Professional Services-team in de Benelux. Die verantwoordelijkheid heeft hij nu overgedragen aan Arjan Klein. Eerder werkte De Visser in senior managementposities en als vice-president Operations Baan R&D en vice-president Consulting van Baan Company.

Arjan Klein is sinds 2001 werkzaam bij Cordys en was voorheen verantwoordelijk voor het Center of Excellence. Dit center richt zich op het leveren van Professional Services en op het ondersteunen van de buitenlandse Cordys-vestigingen en Cordys-allianties. Voordat Klein bij Cordys in dienst kwam, werkte hij als consultant, program manager en manager van diverse R&D-teams binnen Baan Company.

Meer over

Softwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    De noodzaak van OT-cybersecurity en de...

    ‘Wat je niet weet, kan het meeste zeer doen’ De Europese Unie scherpt de cyberwetgeving stevig aan. Met de nieuwe...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Carrière

    Marga Reuver nieuwe voorzitter Dutch Cloud Community

    Overheid

    Haperende it bij OM brengt rechtsstaat in gevaar

    Onderwijs

    Tech-hub Molengeek verdacht van financiële malversaties

    Carrière

    Computable Awards: de hoogmis van de ict-sector

    Winnaars Computable awards 2025
    Carrière

    Zo hebben jury en publiek gestemd bij de Computable Awards 2025

    Innovatie & Transformatie

    Hulde aan de winnaars van de Computable Awards 2025

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs