Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

4Itego doet tweede overname in Nederland

België en Nederland
16 januari 2020 - 09:41ActueelInnovatie & TransformatieAnsys
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Het Nederlandse Infinite Simulation Systems uit Breda wordt onderdeel van de 4Itego Group. Dat is de groep waar ook Cadcorner uit het Belgische Sint-Eloois-Winkel en GPO Solutions (eveneens uit Breda) deel van uitmaken.

4Itego ondersteunt industriële bedrijven bij hun digitale transformatie door hun productontwikkeling en productieprocessen te verbeteren en te versnellen. De drie dochters leveren advies, software, implementaties op maat, support en training.

4Itego ontstond toen het Belgische Cadcorner (in 2011 opgericht) in 2017 zijn Nederlandse branchegenoot GPO Solutions inlijfde. Managing director Robin van Raak: ‘Zo ontstond de 4Itego Group, waarin we de expertise van beide bedrijven hebben samengebracht. We zijn actief in de Benelux en werken ook projecten uit voor vestigingen van onze klanten in andere Europese landen.’

Infinite Simulation Systems

De 4Itego Group neemt nu ook Infinite Simulation Systems over. Het bedrijf uit Breda is marktleider in de Benelux voor industriële simulatiesoftware. Cadcorner-oprichter Xavier Werbrouck: ‘Simulatiesoftware is cruciaal om innovaties te testen en te optimaliseren, liefst zo vroeg mogelijk in de ontwikkeling. We spreken dan over sterkte-analyses, stromingsanalyses en ander vraagstukken rond chemische reacties en aerodynamica. Infinite implementeert deze software voor de Benelux, in hoofdzaak met de oplossingen van het Amerikaanse softwarebedrijf Ansys. We bieden binnen Cadcorner en GPO Solutions sinds eind 2018 ook Ansys aan, maar door de overname zullen wij onze klanten een nog ruimere expertise kunnen bieden. Alle bestaande Ansys-activiteiten binnen Cadcorner en GPO Solutions zullen worden ondergebracht binnen Infinite.’

4Itego telt bijna vijftig medewerkers. De drie locaties in Sint-Eloois-Winkel en Breda blijven behouden. De nieuwe groep tekent voor een geconsolideerde omzet van vijftien miljoen euro en ondersteunt gezamenlijk ruim 750 klanten.

Meer over

OvernameTesting

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    NIS2: Europese richtlijn maakt cyberse...

    De Europese NIS2-richtlijn zet cybersecurity definitief op de strategische agenda. Organisaties in vitale sectoren krijgen te maken met strengere eisen...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    CadCorner en GPO Solutions smelten samen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs