Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Compumatica koopt IPv6-specialist Vantronix

25 juli 2011 - 19:04ActueelInnovatie & TransformatieCompumatica secure networks

Compumatica secure networks, een Nederlandse it-beveiligingsleverancier met een vestiging in Duitsland, neemt voor een onbekend bedrag het Duitse it-bedrijf Vantronix secure systems over, leverancier van security appliances. De technologie van de Vantronix-productlijn voor cloudbeveiliging, routing, firewalls en IPv6 wordt geïntegreerd in het productportfolio van Compumatica.

Compumatica is een fabrikant van vpn-encryptieoplossingen en levert zijn technologie aan Nederlandse en Duitse overheden en internationale organisaties zoals de Navo. De Vantronix-technologie complementeert de huidige productlijn van Compumatica, aldus Petra van Schayik, directeur van Compumatica. ‘Alle Vantronix-klanten en -onderhoudscontracten zijn door Compumatica overgenomen. Vantronix levert producten voor de IPv4-IPv6 migratie gateways. ‘Deze bieden klanten de mogelijkheid om een IPv6- aan een IPv4-netwerk te koppelen. Wij zien wereldwijd de vraag toenemen naar een dergelijke koppeling van database- en serversystemen.'

Naast het IPv4 wordt de ‘next generation internet protocol version 6 (IPv6)' volledig ondersteund door deze gateways, aldus Van Schayik. 'Door deze overname kunnen we naast overheden nu ook nieuwe klanten bedienen zoals service providers, ziekenhuizen en banken die hun IPv4-netwerk aan een IPv6-netwerk moeten koppelen.'

HP-netwerken

De security appliances van Vantronix zijn gebaseerd op de switches van HP Networking. Compumatica en HP willen deze samenwerking in de toekomst continueren. Wereldwijde klanten en resellers kunnen direct, indirect en of via HP bediend worden. Het ontwikkelingsteam van Vantronix, dat een vestiging heeft in Hannover, wordt geïntegreerd in de kantoren van Compumatica in Uden en Aken. Alle zes medewerkers van Vantronix gaan mee naar Compumatica.

Compumatica heeft eerder bedrijven overgenomen. In 2009 kocht het de e-mail gateway technologie van Utimaco Safeware.

Over Compumatica secure networks

Compumatica secure networks levert eveiligingsoplossingen voor de bescherming vertrouwlijke data die over publieke of private netwerken verstuurd worden. Het bedrijf ontwikkelt, produceert en implementeert cryptosystemen voor organisaties met de hoogste beveiligingseisen, zoals overheden, banken, verzekeringsmaatschapijen en industriele bedrijven. Compumatica heeft een omzet van zes miljoen euro.

Meer over

IPv6

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen (Wondercast)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe gen...

    Terwijl Nederland en Europa zich steeds luider afvragen hoe lang we nog afhankelijk kunnen blijven van Amerikaanse cloudreuzen, eisen wetgevingen zoals NIS2 en DORA onomstotelijke data-integriteit en sluitende audit-trails.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Data & AI

    7 tips om ai-agents beter te beveiligen

    Innovatie & Transformatie

    Flinke impuls voor Deep Tech Fonds 

    Innovatie & Transformatie

    VivaTech tovert Champs-Élysées om in een immersieve techshow

    Overheid

    Kort: Pact Centric en Nextcloud voor soevereine werkplek overheid, Zwitsers succes voor Netinium (en meer)

    Innovatie & Transformatie

    Spoelstra Spreekt: Geen bal aan

    Innovatie & Transformatie

    Kort: 6 miljoen voor Innoseis, ACM verbiedt overname delen Delta-netwerk door Glaspoort (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs