Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Delaware sluit partnership met DataStories rond ai

Partners handen
18 oktober 2019 - 09:07ActueelData & AI
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

De Belgische it-consultant Delaware kondigt een samenwerking aan tussen zijn ai-afdeling Delaware.ai en DataStories International uit Turnhout, specialist op het vlak van datascience en augmented analytics. Ze gaan samen oplossingen voor machine learning en voorspellende analyse aanbieden aan klanten in verscheidene sectoren.

DataStories heeft een berekeningssoftware en workflow ontwikkeld die automatisch zelflerende machine learning-algoritmes toepast zonder tussenkomst van de gebruiker. Door de krachten te bundelen met DataStories wil Delaware zijn klanten helpen om hun data om te zetten in zogeheten interactieve ‘data stories’. Die zijn klaar zijn om te interpreteren en te delen zonder dat daarvoor datascience-competenties of it-middelen nodig zijn.

‘Ai wordt een alsmaar belangrijker onderdeel van onze wereld’, stelt Sven Arnauts, manager bij Delaware.ai. ‘We zijn ervan overtuigd dat het voor iedereen mogelijk moet zijn geavanceerde data inzichten te benutten. Omdat daarvoor momenteel een aanzienlijke investering in middelen en expertise nodig is, vormt de democratisering van software voor machine learning en voorspellende analyse een belangrijke stap in het realiseren van deze ambitie. In het kader van dit partnership zullen we het DataStories-platform gebruiken en de krachtige mogelijkheden ervan introduceren in onze twee ecosystemen, Microsoft en SAP.’

Delaware stelt 2.150 medewerkers te werk in twaalf landen in Europa, Azië en Noord- en Zuid-Amerika.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Servers onder de loep – Een nieuw tijdperk

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Beveiliging van AI in de praktijk

    AI is hot, maar de praktijk binnen grote organisaties blijkt weerbarstig. Stop met brandjes blussen; zo schaal en beveilig je met succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Carrière

    Project architect Frank over IT bij UW...

    ‘De grootste uitdaging voor ons zit in hóé we de dingen doen.’ Frank is project architect en werkt aan het...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Delaware koopt branchegenoot Aztalan

    Data & AI

    Newion steekt 2,2 miljoen in DataStories

    Duitsland
    Software & Development

    Delaware en het Duitse Lauterbach fuseren

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs