Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
deal

TSS koopt Pantheon Automatisering

03 juni 2022 - 16:14ActueelSoftware & DevelopmentPantheon AutomatiseringTSS
Rik Sanders
Rik Sanders

De bedrijfssoftwaregroep Total Specific Solutions (TSS) heeft Pantheon Automatisering overgenomen. Deze softwareleverancier uit Heerenveen richt zich op de productie-, handel- en servicesector. Er werken zo'n 130 man; de omzet ligt op circa vijftien miljoen euro. Van oudsher is er veel IBM-kennis in huis.

Het in 1986 opgerichte Pantheon bedient klanten uit het midden- en kleinbedrijf vanuit Heerenveen, Deventer, Woerden en Son. Voormalig mede-eigenaar Henk Lankman vertrekt, nu de deal met TSS is afgerond, als directeur bij het softwarebedrijf en geeft het stokje door aan Tom van Noort. Adviesbureau Marktlink begeleidde de overname.

Het productportfolio bestaat uit Pantheon ERP, een branchespecifieke oplossing voor productie-, handels- en servicebedrijven, FreshNG (dat informatiestromen inzichtelijk maakt voor bedrijven uit de sector agf: aardappels, groente en fruit), Pantheon Financieel (boekhoudpakket), Pantheon HRM (software voor personeelszaken, inclusief loon-, en salarisverwerking en arbeidsvoorwaarden) en Pantheon Hosting (IBM-hostingdiensten vanuit een datacenter van Equinix).

Overnamejacht

Voor TSS betekent de acquisitie van Pantheon alweer de dertiende transactie in 2022. De blik is daarbij met name gericht op het buitenland. Bij negen ervan gaat het om bedrijven buiten Nederland: Scepia, Rohde & Schwarz Cybersecurity en Adapt Informatique (Frankrijk), Webcentric/Price2Spy (Servië), Sygnity (Polen), Espacio Information Technology (Spanje), Scope Solutions (Zwitserland), Gesinf (Italië) en Waer Systems (Verenigd Koninkrijk).

De Nederlandse overnames zijn naast Pantheon OSL Europe, Intramed en Tans.

Meer over

ConsultingHostingOvername

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Staat van Digitale Connectiviteit binnen de Bouw- en Installatiebranche 2025

    Digitale connectiviteit is de kern van veel processen in de bouw en volgens insiders van strategisch belang voor de toekomst van de sector. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Meer lezen

    Handen schudden
    ActueelSoftware & Development

    Centric verkoopt Bestmate-ERP aan Pantheon

    ActueelSoftware & Development

    Nocore stoot hosting EMIS af aan Pantheon

    ActueelSoftware & Development

    Pantheon neemt HR-suite Emis over van Unit4

    Computable.nl
    ActueelLogistiek

    Pantheon koopt ERP-pakket Odisy van PST

    deal
    ActueelLogistiek

    TSS slaat weer toe op de Portugese markt

    Duitsland
    ActueelFinanciële dienstverlening

    TSS lijft Duitse softwareleverancier VDV in

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs