Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Magirus neemt Allasso over

06 april 2006 - 14:05ActueelGovernance & PrivacyAllassoMagirus

De Duitse distributeur van storage-producten, Magirus, neemt de security-tak Allasso CE definitief over van InTechnology. De overname omvat alle op het Europese continent gevestigde filialen van de distributeur. Dit zijn de kantoren in Frankrijk, Duitsland, Zwitserland, Portugal, Spanje, Italië en Nederland. In totaal werken er bij de verschillende vestigingen 120 mensen, die in totaal 100 miljoen euro per jaar omzetten en een groei kennen van meer dan twintig procent.

“We zijn ervan overtuigd dat we door de acquisitie van Allasso nieuwe kansen krijgen om groei te realiseren. Tegelijkertijd moeten we synergie tussen onze bestaande divisies zoeken”, zegt Fabian von Kuenhiem, voorzitter van de Raad van Bestuur van Magirus AG. “We kunnen onze activiteiten in Frankrijk, Spanje en Italië versterken en ook het penetreren van de Benelux-markt is een interessante uitdaging.”

Allasso CE’s beveiligingsactiviteiten omvatten distributiecontracten met twintig verschillende leveranciers, waaronder Checkpoint, Nokia, Nortel, Juniper, BlueCoat, Radware en Websense. “Wij nemen aan dat wij langzamerhand de sales- en marketingactiviteiten voor beveiligingsproducten in alle landen waar Magirus opereert, kunnen overnemen”, legt Kuenheim uit.

De overname van de beveiligingsspecialist Allasso maakt het voor Magirus mogelijk om te penetreren in een snel groeiende markt. Het nieuwe portfolio is een aanvulling op de bestaande oplossingen. Met de integratie van Allasso CE, kan Magirus zijn positie als een oplossingsgerichte distributeur verder uitbreiden met toevoeging van een productgeoriënteerde reeks van diensten, zoals consultancy, implementatie en training.

Eduard Meelhuysen, Managing Director Benelux: "We gaan voor de Benelux eerst een zelfstandig opererend team opzetten dat met storage aan de slag gaat. De focus op security blijft een belangrijk speerpunt voor ons, want die heeft ons gebracht waar we nu zijn. Als je geen focus hebt ga je met hagel schieten, en dan kun je beter stoppen. "

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Meer lezen

    ActueelGovernance & Privacy

    Kort: AIV waarschuwt Nederland, Centric verwerft meerderheidsbelang in Twelve (en meer)

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    OpinieData & AI

    Van data-marktplaatsen tot dark data: de rol van authenticiteit in ai

    OpinieSecurity & Awareness

    Iot-beveiliging: het vergeten risico in cybersecuritystrategie

    Europese Unie
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Geen one-fits-all-oplossing voor soevereine EU-cloud

    lui
    OpinieInnovatie & Transformatie

    Waarom ‘leverancier van jouw leverancier’ groot risico kan zijn

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs