Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Symbol vereenvoudigt barcode scanning

23 maart 2006 - 13:08ActueelWerkplek & BeheerSymbol

Symbol Technologies, Inc. (NYSE:SBL), de Enterprise Mobility Company™, introduceert een nieuwe barcodescanner voor kleine bedrijven. Ontworpen voor alledaags gebruik, biedt de laaggeprijsde LS1203 alle prestaties en gebruikersvriendelijkheid die men van Symbol verwacht. De adviesprijs bedraagt € 130,- (exclusief BTW).

In een recent onderzoek van Venture Development Corporation (VDC) scoren de barcodescanners van Symbol in alle categorieën het hoogst. De nieuwe LS1203 is speciaal ontworpen om de efficiency te verbeteren van kleine ondernemingen en winkeliers die hun bedrijfsprocessen willen automatiseren. Met Symbol’s LS1203 kunnen zij de gegevensinvoer minimaliseren, typefouten voorkomen en daardoor de productiviteit van hun medewerkers verder verhogen. "De nieuwe LS1203 laserscanner biedt winkeliers en klanten in andere marktsegmenten uitgebreide functionaliteit voor een aantrekkelijke prijs", zegt Casper Zweers, General Manager van Symbol Benelux. "Door zijn robuuste ontwerp is de LS1203 zeer geschikt voor integratie in point-of-sale (POS) toepassingen".

De nieuwe LS1203 barcodescanner is dankzij het lichte gewicht en de compacte afmetingen comfortabel in gebruik. Verder biedt de robuuste behuizing goede stoot- en valbescherming. Om de bedrijfscontinuïteit te waarborgen is de LS1203 leverbaar met de onlangs geïntroduceerde ‘Service from the start’. Dit drie-jarige serviceprogramma breidt Symbol’s standaard garantie uit met een dekking voor alle beschadigingen door normaal gebruik. Dus ook reparaties aan de behuizing, het scherm en andere componenten. Tenslotte hebben klanten met ‘Service from the start’ recht op telefonische ondersteuning, toegang tot technische documentatie en wordt een defecte scanner binnen drie werkdagen omgeruild.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Freelancer
    AchtergrondCarrière

    Zzp’er in de it flirt met dienstverband

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Your.Cloud bouwt aan Europees msp-collectief

    ActueelWerkplek & Beheer

    Microsoft schaft volumekortingen af

    ActueelCarrière

    Forse krimp ict-detachering tweede kwartaal

    ActueelCarrière

    Thomas Blankvoort nieuwe directeur Pink Elephant Nederland  

    ActueelOverheid

    Fujitsu it-partner lekke kantoorautomatisering OM

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs