Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

De PCIe-CPL64: een framegrabber voor prijskritische vision toepassingen

16 maart 2009 - 08:58ActueelIT Strategy & GovernanceJMS

ADLINK, een leverancier van industriële framegrabbers, kondigt de introductie aan van de PCIe-CPL64.

De PCIe-CPL64 is specifiek ontworpen voor prijskritische computer vision toepassingen en voorzien van twee basis configuratie kanalen met data overdrachtsnelheden tot 4,0 Gb/s en een pixel clock rate tot 85 MHz. De Power over Camera Link ( PoCL) functie resulteert in kostenreductie doordat er geen bedrading nodig is voor externe power adapters.
De PCIe-CPL64 is tevens automatisch geschikt voor niet-PoCL camera’s via de SafePower functie; deze functie maakt de framegrabber backwards compatible met niet-PoCL camera’s. Doordat de PCIe-CPL64 de uitgebreide geheugenruimte van het 64-bits besturingssysteem ondersteunt, zoals de 64-bits versies van Microsoft ® Windows XP en Microsoft ® Vista, is de PCIe-CPL64 zeer geschikt voor geheugen kritische vision toepassingen zoals flat panel displays, LCD’s en oppervlakte inspecties van zonnecellen.
De PCIe-CPL64 biedt twee TTL / LVDS trigger ingangen voor het synchroniseren van beeldopnamen met een externe encoder of positie sensor. Twee programmeerbare triggers kunnen worden toegepast voor het beheren van trigger events, zoals het activeren van de stroboscoop verlichting.
De PCIe-CPL64 is momenteel beschikbaar en ondersteunt zowel 32-bits en 64-bits versies van Microsoft ® Windows XP en Microsoft ® Windows Vista besturingssystemen. Tevens biedt ADLINK CamCreator® aan, een eenvoudige maar krachtige tool bij het instellen, configureren, testen en debuggen van het systeem zonder het programmeren van software.

JMS Industrial Automation assembleert, levert en onderhoudt industriële configuraties en is onder meer exclusief distributeur voor de ADLINK producten in de Benelux. Met meer dan 25 jaar ervaring en gedegen marktkennis heeft JMS Industrial zich ruimschoots bewezen als betrouwbare partner in industriële automatiseringsoplossingen. Meer informatie: 0174-291000 of www.jmsindustrial.nl

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    EDIC EU digitaal
    IT Strategy & Governance

    EU wil eigen it-branche ruim baan geven bij openbare aanbestedingen

    Rabobank
    AI Agents

    Rabobank: agentic ai verandert het werk van engineers enorm

    De overstap #8
    Soevereiniteit

    Opensource alleen maakt nog niet digitaal soeverein

    IT Industry news

    ASML paait personeel met 20 mille aan aandelen

    Data & AI

    Kort: EU dwingt Google tot meer open Android, geld zoek bij Knaken, Meta gek op privé-data (en meer)

    IT Strategy & Governance

    To­mor­row­land 2026: uitverkocht festival is magneet voor online fraude

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs