Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Hitachi Universal Storage Platform V en VM compatibel met IBM Geographically Dispersed Parallel Sysplex (GDPS)

11 maart 2009 - 15:29ActueelInnovatie & TransformatieHDS

Hitachi Data Systems (HDS), wereldwijd leverancier van service oriented storage-oplossingen, kondigt aan dat Hitachi Universal Storage Platform (USP) V en VM zijn gecertificeerd voor IBM’s Geographically Dispersed Parallel Sysplex (GDPS)-oplossing. 

De certificering voor compatibiliteit en interoperabiliteit met IBM’s GDPS-systeem stelt organisaties in staat storage van Hitachi en IBM te combineren in een mainframe-omgeving. Dankzij deze interoperabiliteit ontstaat een end-to-end oplossing voor vergroting van betrouwbaarheid en beschikbaarheid en performanceverbeteringen van mainframe-omgevingen. Organisaties krijgen hiermee de beschikking over centraal beheerde opslagdiensten als hiërarchisch opslagbeheer, datamigratie en disaster recovery-oplossingen voor optimale bedrijfscontinuïteit.

Voor mainframe-gebruikers is interoperabiliteit met IBM-servers een verplichte eis. Veel van ’s werelds grootste organisaties in de financiële dienstverlening, telecommunicatie en andere belangrijke industrieën maken gebruik van IBM mainframe-systemen voor veeleisende applicaties.

"Hitachi streeft naar ondersteuning van de nieuwste mainframe-omgevingen om onze klanten en partners extra middelen te bieden voor hun bedrijfskritische applicaties", zegt Roberto Basilio, Vice President, Storage Platforms Product Management bij Hitachi Data Systems. "Dankzij deze kwalificatietest verstevigen we niet alleen onze samenwerking met IBM, maar realiseren we ook kostenbesparingen en vermindering van complexiteit en risico’s voor onze eindgebruikers."

Bij het testen van IBM GDPS zijn de volgende connecties getest: Hitachi’s Enterprise System Connection (ESCON), Fiber Connection (FICON) en Fibre Channel Protocol (FCP).

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    De toekomst van werk volgens HP: print...

    Hybride werken is definitief ingeburgerd. Medewerkers bewegen zich soepel tussen thuis, kantoor en onderweg, terwijl organisaties proberen één consistente digitale ervaring neer te zetten.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Kustwacht kan kritieke datakabels niet beschermen

    Innovatie & Transformatie

    Kort: 35 miljoen voor open science, Connected Trade Network van start (en meer)

    Overheid

    Europa overweegt harde lijn: Amerikaanse techbedrijven mogelijk buitenspel

    Data & AI

    Succesvolle implementatie van ai vereist meer dan technologie

    Security & Awareness

    Aikido bereikt miljardenwaardering: snelste Europese cybersecurity-unicorn ooit

    Overheid

    Cio Den Haag: ‘Geldgebrek dwingt tot samenwerking’

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs