Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Software & Development » Engineering Operations » DevOps

BizTalk-expert motion10 opent de deuren

11 maart 2009 - 14:17ActueelDevOpsMotion10
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

motion10, het Nederlandse expertisecentrum op het gebied van Microsoft Enterprise-software en in het bijzonder Microsoft BizTalk Server, opent officieel zijn deuren.

motion10 is ontstaan uit het bedrijf Covast, dat diverse BizTalk-oplossingen heeft ontwikkeld die wereldwijd worden gebruikt door ruim 500 enterpriseklanten. Vorig jaar zijn deze oplossingen door Microsoft overgenomen en zullen standaard worden meegeleverd met Microsoft BizTalk Server.

"motion10 is een èchte BizTalk-specialist met veel ervaring in huis", zegt Theo Rinsema, general manager van Microsoft Nederland. "In deze moeilijke economische tijd is het voor organisaties extra belangrijk dat zij de bedrijfsprocessen helemaal op orde hebben, voor optimale efficiency en productiviteit. Microsoft BizTalk Server en motion10 kunnen hierbij een belangrijke rol spelen."

motion10 telt ruim 25 zeer ervaren en gecertificeerde Microsoft BizTalk- en SharePoint-specialisten, waaronder de enige Nederlandse Microsoft BizTalk MVP (Most Valuable Professional). Deze kennis en expertise maken motion10 tot de enige echte BizTalk-expert in Nederland. motion10 verzorgt niet alleen het ontwerp en volledige implementatie van BizTalk- en SharePoint-oplossingen binnen organisaties, maar ook de support en training.

Het bedrijf heeft al bij diverse grote Nederlandse klanten enterprise-oplossingen op basis van Microsoft BizTalk Server geïmplementeerd, waaronder Eneco, Koninklijke Shell, GasUnie, KPN en ProRail.

"We zijn blij en verrast dat we in motion10 een partij gevonden hebben die als het Nederlandse BizTalk expertisecentrum de kennis en ervaring in huis heeft die nodig zijn om alle BizTalk-ontwikkeling en -support op een professionele manier te verzorgen", zegt Rob van der Boog, manager applicatiebeheer businessapplicaties bij ProRail.

Microsoft BizTalk Server is een Business Process Management (BPM) -server waarmee bedrijven hun zakelijke processen kunnen automatiseren en optimaliseren. Voor de daadwerkelijke integratie en koppeling met de bestaande bedrijfssystemen, vertrouwt Microsoft op gespecialiseerde partners, zoals motion10.

Meer over

BesturingssystemenSoftwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    OT Infrastructure

    OT-patchmanagement herzien: beheersing...

    Kwetsbaarheden in software en firmware zijn onvermijdelijk, ook binnen OT-omgevingen. De manier waarop organisaties hiermee omgaan, bepaalt echter of die kwetsbaarheden daadwerkelijk leiden tot verhoogd risico.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    DevOps

    Kort: Microsoft test energiezuinige kabels voor datacenters, NBIP versterkt bestuur (en meer)

    DevOps

    Wat meldkamers ons leren over kritische it

    DevOps

    Atos verlengt contract met kerncentrale EPZ

    DevOps

    Hoorzitting DigiD: Nederland moet digitale infrastructuur zelf beheren

    DevOps

    Nieuwe aanbesteding DigiD in de maak, maar Kamer blijft bezorgd

    DevOps

    Scott Adams, bedenker van Dilbert, overleden

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs