Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Security & Risk

SonicWall heeft nieuwe security producten

11 maart 2010 - 12:48ActueelSecurity & RiskSonicWall
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

SonicWall introduceert de nieuwe Firewall NSA E8500, nieuwe oplossingen voor grote ondernemingen en een nieuwe virtuele beveiliging.

SonicWALL, speler op het vlak van beveiligde netwerkinfrastructuur, presenteerde tijdens de 2010 editie van de RSA Conference, het netwerkbeveiligingssysteem SonicWALL NSA E-Class E8500, een nieuwe firewall/IPS (Intrusion Prevention System) voorzien van Application Intelligence en Controlefunctionaliteiten voor grote accounts. NSA E8500 breidt de bescherming van SonicWALL netwerkbeveiligingssystemen uit met een component die de gegevens en applicaties die via het netwerk circuleren beheert en controleert. NSA E8500 verhoogt deze beveiliging via intuïtieve visualiseringstools die de systeembeheerders een uitgebreide waaier elementen aanreiken voor applicaties die via het netwerk circuleren – denk maar aan de identiteit van de gebruikers – en voor hun potentiële impact op de veiligheid. Dit product wordt naar alle verwachting volgend kwartaal op de markt gebracht.

SonicWALL kondigde verder de lancering aan van een geavanceerde firewall voor grote bedrijven, voorzien van de Application Intelligence functionaliteit en van het Intrusion Prevention System of IPS. SonicWALL stelde daarnaast een volledig gamma virtuele beveiligingssystemen voor die haar visie op dynamisch beveiligen van netwerken in hun geheel concreet invullen. Die nieuwe producten weerspiegelen het engagement van SonicWALL om intelligente oplossingen aan te bieden die zich in reële tijd aanpassen aan de evolutie van bedrijven en aan hun noodzakelijke bescherming tegen dreigingen die voortdurend onder andere gedaantes opduiken.

SonicWALL kondigde tot slot de lancering aan van haar gamma virtuele beveiligingssystemen. Als toemaatje meldde het bedrijf dat de eerste twee versies (SonicWALL GMS en ViewPoint) nu al verkrijgbaar zijn. Later op het kwartaal komt Email Security, het virtuele antispamsysteem voor grote accounts, uit. Andere virtuele beveiligingsmiddelen volgen de komende kwartalen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Governance die AI laat groeien

    Praktische governance voor Copilot en agents: grip op data, identiteit en verantwoordelijkheid

    Computable.nl

    Hoe blijft jouw cloud bereikbaar en beheers je risico’s?

    Cloudcontinuïteit in de praktijk. Ontdek hoe je digitale continuïteit beter organiseert en risico’s beperkt.

    Computable.nl

    Eén beveiligingsstrategie voor mens, device en netwerk

    Een gids met inzicht in hoe gebruiker, apparaat en verbinding samen de beveiliging bepalen. Endpoint en gebruiker veilig verbonden.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructure

    Emily Glastra, T-Systems: “Juist voor...

    Digitale soevereiniteit staat hoog op de agenda van Nederlandse overheden en bedrijven. Maar voor grote organisaties is afscheid nemen van Amerikaanse hyperscalers niet altijd nodig of realistisch. Cruciaal is keuzevrijheid...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Security & Risk

    Cybersecurity is eindelijk chefsache

    Security & Risk

    Cybersecuritybeeld Nederland 2026: ‘Ga ervan uit dat de aanvaller al binnen is’

    Overheid

    Brits NCSC waarschuwt: ai legt oude beveiligingsproblemen bloot

    Data & AI

    Snelle start Nationaal Instituut voor Defensie Technologie

    Risico, risk
    Data & AI

    Kort: EU schakelt Capgemini in voor studie naar ai-cyberrisico’s, VodafoneZiggo groeit weer (en meer)

    Data & AI

    Zwolse ambtenaren krijgen ai‑agenten als collega

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs