Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

ION-IP en Radware bezegelen samenwerking

24 februari 2010 - 15:33ActueelCloud & InfrastructuurION-IPRadware

ION-IP, aanbieder van oplossingen om webapplicaties veilig en optimaal beschikbaar te houden, heeft op 16 februari een nieuw contract afgesloten met technologie leverancier Radware.

Deze fabrikant van geïntegreerde Application Delivery en Application Security oplossingen heeft in april 2009 het Alteon productportfolio overgenomen van Nortel. ION-IP is al jaren de belangrijkste partner van Alteon in Nederland en heeft tientallen klanten die met deze oplossingen naar tevredenheid werken.
Met de toevoeging van de Radware/Alteon producten aan het portfolio van ION-IP ligt de lat in de Application Delivery Controller markt weer een stukje hoger. De Radware/Alteon producten kenmerken zich door hun grote capaciteit die de klant pas aanschaft als hij hier behoefte aan heeft. Hierdoor betaalt hij alleen voor die capaciteit en functionaliteit die hij nodig heeft waardoor hij geld bespaart en zijn investering maximaal rendeert. Tevens bieden deze oplossingen verregaande mogelijkheden om applicatieverkeer te versnellen en te optimaliseren voor een betere eindgebruikers ervaring. Dit, in combinatie met de integratie in gevirtualiseerde (VMWare) omgevingen, maakt de propositie compleet.

Alteon oplossingen zijn gericht op voornamelijk grote bedrijven, carriers en servers providers. André van Buiten, Sales Manager Radware Nederland: "De kracht van Alteon ligt in het datacenter. ION-IP en Radware zullen gezamenlijk het datacenterconcept uitbreiden met nog meer diensten."

ION-IP wordt tevens de servicepartner voor alle Alteon installaties van klanten die geen vaste partner meer hebben. Radware garandeert deze klanten vijf jaar support, gerekend vanaf het moment van de overname Alteon in april 2009. Willem-Jan Bruin, ceo ION-IP: "De Radware/Alteon oplossing vormt een belangrijke peiler in ons Application Delivery portfolio. Het garanderen van continuïteit voor onze Alteon klanten was een belangrijke reden om met Radware in zee te gaan. Eveneens zijn we zeer gecharmeerd van de innovatiekracht van Radware. De schaalbaarheid en het rendement van hun oplossingen voor onze klanten waren doorslaggevend. Radware vormt een goede aanvulling op ons portfolio van Applicatie Performance en Applicatie Security."

Meer over

NetwerkbeheerNetwerken

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Opgerolde online-drugsmarkt gebruikte Nederlandse infrastructuur

    Nationale Politie
    ActueelOverheid

    Politie tijdens NAVO-top beter voorbereid op uitval van C2000

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    OpinieData & AI

    Maak ai saai!

    ActueelData & AI

    Cisco sorteert voor op komst van ai-agenten

    AchtergrondData & AI

    Nvidia lanceert 20 nieuwe ai-fabrieken in Europa, maar passeert Nederland

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs