Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

AtivIdentity toegetreden tot SafeBoot Token Partner Programma

05 december 2006 - 11:33ActueelSecurity & AwarenessActivIdentitySafeBoot
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

SafeBoot, een Nederlandse ontwikkelaar van producten voor mobiele databeveiliging, kondigt aan dat ActivIdentity (voorheen ActivCard) is toegetreden tot het SafeBoot Token Partner Programma.

ActivIdentity is wereldwijd leverancier van authenticatie-oplossingen en het beheer van digitale identiteiten. De certificering betekent dat gebruikers van ActivIdentity in combinatie met SafeBoot, geautoriseerd worden voordat Windows wordt opgestart. Zo wordt de toegang tot vertrouwelijke en gevoelige data op harde schijven bedrijfsbreed beschermd.

De authenticatiesoftware ActivClient en de ActivIdentity smartcard en tokens als ActivKey, bewijzen dat de gebruiker is die hij zegt dat hij is. SafeBoot Device Encryption zorgt ervoor dat de gegevens waar de gebruiker toegang tot heeft, versleuteld blijven totdat de identiteit van de gebruiker door ActivIdentity is vastgesteld.

"Door samen te werken met grote beveiligingsbedrijven als ActivIdentity zijn we in staat beveiligingsoplossingen aan te dragen die goed op elkaar aansluiten en zo zorgen voor gemoedsrust bij klanten", zegt Frank Jorissen, vice-president International Business Development van SafeBoot. "Door SafeBoot en ActivIdentity te combineren, zijn alle gevoelige gegevens optimaal beschermd tegen misbruik van derden."

Marc Hudavert, Vice President en General Manager EMEA van ActivIdentity: "Door de encryptie van SafeBoot te integreren met ActivClient kunnen we ervoor zorgen dat zowel de netwerktoegang als de data zelf beveiligd zijn. We verminderen namelijk sterk het risico dat gegevens worden misbruikt als pc's, laptops of andere mobiele apparaten worden gestolen."

SafeBoot introduceerde onlangs het Token Partner Programma voor leveranciers van smartcards en andere authenticatieproducten. Authenticatiemiddelen komen in aanmerking voor certificering als ze naadloos integreren met SafeBoot-producten.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Security dreigingen 2025 in beeld

    De nieuwste inzichten uit het wereldwijde security-landschap

    Computable.nl

    5 must-haves om video-onderzoek een boost te geven

    Over toekomstbestendig video-onderzoek

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    De toekomst van werk volgens HP: print...

    Hybride werken is definitief ingeburgerd. Medewerkers bewegen zich soepel tussen thuis, kantoor en onderweg, terwijl organisaties proberen één consistente digitale ervaring neer te zetten.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Security & Awareness

    Kort: Verhoogd risico op cyberaanvallen Winterspelen, Siemens vult Xcelerator-platform (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    NLdigital waarschuwt Kamer: beoordeel cloudrisico’s zonder simplificaties

    Innovatie & Transformatie

    Kustwacht kan kritieke datakabels niet beschermen

    Security & Awareness

    Monitoring dreigingen, crisisoefeningen en ketenbeveiliging schieten tekort

    Security & Awareness

    Aikido bereikt miljardenwaardering: snelste Europese cybersecurity-unicorn ooit

    ai cyclotron
    Onderwijs

    Kort: Topicus en Visma Circle pakken studentdossiers aan, overnames Novico een VDL (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs