Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Watermark breidt productportfolio uit met Sofon Guided Selling

01 december 2006 - 10:27ActueelSoftware & DevelopmentWatermark

Watermark, leverancier van Microsoft Dynamics oplossingen breidt zijn productportfolio uit met software van het Nederlandse bedrijf Sofon. Sofon Guided Selling stelt organisaties in staat klantspecifieke producten en diensten effectief en foutvrij te verkopen.

Watermark biedt Sofon aan in combinatie met de Microsoft Dynamics software waarmee Sofon is geïntegreerd.

Sofon Guided Selling is verkoopondersteunende software voor klantordergestuurde ondernemingen. Sofon versnelt en vereenvoudigt het verkoopproces, terwijl de kwaliteit van offertes en orders aanzienlijk verbetert. Met Sofon wordt bedrijfseigen verkoop- en productkennis zodanig vastgelegd dat ook met minder kennis en ervaring, een betere afstemming plaatsvindt tussen klantwensen en productmogelijkheden. Omdat dit veel administratieve tijd bespaart, is er meer tijd voor direct klantencontact.

Kees van Musscher, Chief Commercial Officer van Watermark: “Voor klantordergestuurde bedrijven is het essentieel dat het traject van offerte tot order foutloos en soepel verloopt. Door de lagere marges maakt dit het verschil tussen winst of verlies op een individuele order. Standaard ERP- en CRM-systemen leveren hiervoor alleen een basale ondersteuning. Sofon is hierop ingesprongen. Sofon past goed bij Watermark omdat het bedrijf in de afgelopen jaren met de Guided Selling software een uitstekende reputatie heeft opgebouwd en bij tal van gerenommeerde bedrijven succesvolle implementaties heeft gerealiseerd."

Otto van der Tang, Managing Director Sofon: “Nu we marktleider zijn in Nederland is het ons doel de komende jaren met name in het buitenland sterk te groeien. Wij verwachten dat de samenwerking met Watermark daaraan een belangrijke bijdrage gaat leveren.”

Watermark zal vanuit haar focus op de klantordergestuurde industrie Sofon met name inzetten als productconfigurator en ordergenerator voor Microsoft Dynamics.  Ook is er inmiddels een koppeling met Microsoft Dynamics CRM waarbij de integratie met Sofon zorgt voor het eenvoudig maken van offertes en actueel inzicht in verkoopinformatie. 

Meer over

BesturingssystemenMicrosoft Dynamics

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI Twin – we vervangen geen mens...

    Mobile XL helpt je op weg met je eigen AI Twin Stel je voor een AI Twin, een digitale kopie...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Software & Development

    Microsoft voert valutacorrectie uit

    datacenter arbeidsmarkt jobs
    Data & AI

    Kort: 150-megawatt-datacenter in Lelystad, Nederlandse ict-sector verwacht groei (en meer)

    Werkplek & Beheer

    Microsoft jaagt prijzen M365-abonnementen tot 33 procent omhoog

    deal ceo
    Software & Development

    Ahold Delhaize Pensioen kiest voor AZL

    Software & Development

    Developer relations beweegt zich op snijvlak van business en tech

    Girhub
    Data & AI

    GitHub Copilot agents veranderen ontwikkel-workflow

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs