Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

ADT in partnership met TOSHIBA voor de grootste RFID-oplossing op itemniveau in Europa

30 november 2006 - 00:123 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurToshiba

ADT, toonaangevend leverancier van elektronische beveiligingssystemen in Europa, heeft TOSHIBA Europa geholpen bij de ontwikkeling van een geïntegreerde oplossing voor radiofrequentie-identificatie (RFID). Hiermee is de productiecapaciteit van TOSHIBA’s laptopconfiguratie plant in Regensburg, Duitsland aanzienlijk toegenomen.

De fabriek in Regensburg verzorgt de klantspecifieke configuratie van elke TOSHIBA-laptop die is bestemd voor Europa, het Midden-Oosten of Afrika (de EMEA-regio). Om knelpunten bij de opslag op te lossen en de doorstroom en logistieke efficiëntie te verbeteren werd een projectteam samengesteld bestaande uit medewerkers van ADT, TOSHIBA Europa (software- interface-ontwikkelaars), TOSHIBA TEC (leverancier van RFID-labelprinters) en UPM Raflatac (leverancier van RFID-tags).

Essentieel voor het slagen van het project was ADT’s expertise om TOSHIBA te helpen de optimale plaatsing van de labels en de configuratie van de apparatuur te bewerkstelligen. Gerrit Wassink, RFID General Manager bij ADT Europa, vertelt: “Van meet af aan was het duidelijk dat de plaatsing van de labels cruciaal zou zijn. Hetzelfde gold voor het uiteindelijke ontwerp van het systeem, omdat op de TOSHIBA-vestiging slechts zeer beperkt ruimte beschikbaar was voor installatie van het RFID-apparatuur.”

In het ADT Europe RFID Performance Lab in Nederland is uitgebreid getest om zo de optimale positie van de labels te bepalen. Het RFID Performance Lab, eerder dit jaar geaccrediteerd door EPCglobal IncTM, is het eerste laboratorium in Europa waar klanten de cruciale aspecten van hun RFID-producten kunnen testen en afstemmen voor ingebruikname. ADT heeft tevens een uitgebreide site-survey uitgevoerd om te waarborgen dat in het uiteindelijke ontwerp voldoende rekening werd gehouden met de beperkte ruimte en dat het systeem effectief zou functioneren in een veeleisende omgeving.

Na een geslaagde testfase in september werd het systeem begin oktober volledig in gebruik genomen. De huidige gemiddelde productiecapaciteit van 9.500 laptops per dag zal naar verwachting met 57 procent toenemen tot 15.000 aan het eind van 2006. Elke laptop die in de fabriek wordt verwerkt, wordt voorzien van een RFID-tag. Dit komt neer op bijna vier miljoen tags per jaar. Daarmee is dit het grootste project met RFID op itemniveau in Europa tot nu toe.

Gerd Holzhauser, Manager EMEA Engineering TOSHIBA Europa, vertelt: “Onze hoofddoelen zijn kwaliteit, efficiëntie, beschikbaarheid en betrouwbaarheid, zodat we een optimale installatie- en afgiftestructuur voor het product kunnen handhaven. Voor onze klanten betekent dit dat we een constante productkwaliteit kunnen waarborgen met maximale deskundigheid en dienstverlening. We streven ernaar maatproducten te leveren die eenvoudig te bestellen zijn via een overzichtelijke orderstroom, zodat we aan elk configuratieverzoek kunnen voldoen. Door deze nieuwe RFID-oplossing kunnen we dit nu nog efficiënter doen dan ooit tevoren.”

“De oplossing die met onze hulp bij TOSHIBA is ingevoerd, toont duidelijk aan welke voordelen RFID op itemniveau kan opleveren voor een fast moving supply chain”, zegt Gerrit Wassink van ADT. “TOSHIBA is tot 90 procent minder tijd kwijt aan het inboeken van opslagruimte en gebruikt de beschikbare ruimte veel efficiënter. Bovendien is er geen sprake meer van dubbele verwerking en late beschikbaarheid van producten. Na het succes van dit project is TOSHIBA Europa van plan deze ervaringen te delen en te helpen RFID-systemen te ontwikkelen voor andere TOSHIBA-vestigingen in Europa.”

Meer over

Softwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging bestelproces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Software & Development

    Businessanalyse als fundament voor duu...

    Een effectief traject begint bij het expliciet maken van businesswaarde. Die businesswaarde bestaat uit meer dan alleen functionele wensen. Het vraagt inzicht in de essentiële data, afhankelijkheden binnen processen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    SAP’s autonome enterprise botst op praktijk bij Gasunie

    Overheid

    UWV kan door met Microsoft Copilot, na stopzetten Mistral

    Overheid

    Kort: TU Delft wint onderwijsprijs, Nederland strea­ming­kam­pi­oen (en meer)

    Innovatie & Transformatie

    China bezit krachtigste su­per­com­pu­ter ter wereld

    Cloud & Infrastructuur

    Ciso’s investeren massaal in monitoring door groei botverkeer

    Cloud & Infrastructuur

    Waarom ‘in-country roaming’ relevant is voor iot-toepassingen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs