Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Qurius en Watermark bereiden fusie voor

03 november 2006 - 09:053 minuten leestijdActueelGovernance & PrivacyQuriusWatermark
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Qurius en Watermark bereiden een fusie voor. Door de fusie ontstaat Europa's grootste Microsoft Dynamics-partner.

De beoogde combinatie telt circa 700 medewerkers en 1700 klanten. Naar verwachting komt de gezamenlijke pro forma omzet in 2006 in de richting van 100 miljoen euro, afhankelijk van de softwarelicentieverkopen in december. De transactie is afhankelijk van de gebruikelijke voorwaarden zoals overleg met de ondernemingsraad en goedkeuring van de aandeelhouders van Qurius. Het streven is om de transactie voor het eind van het jaar af te ronden. Watermark behaalde in 2005 een omzet van 53,5 miljoen euro door de verkoop van Microsoft Dynamics-oplossingen. In 2006 groeit de omzet naar verwachting met 10procent.

“Om buiten onze thuismarkt te groeien en aandeelhouderswaarde te creëren, zijn verkrijging van schaalgrootte en versterking van ons oplossingen-/dienstenportfolio topprioriteiten”, aldus Fred Hermans, chief executive officer van Qurius. “Voor Europese expansie biedt Watermark in negen landen een stevig fundament. Ook zorgt de fusie voor substantiële voordelen voor onze klanten en medewerkers.”

“Het samengaan van Qurius en Watermark creëert de grootste Microsoft Dynamics-partner in Europa en een van onze meest toegewijde partners op het gehele Microsoft-platform”, zegt Allison Watson, corporate vice president, Microsoft Worldwide Partner Group. “De twee bedrijven zijn samen goed gepositioneerd om een breed pakket op maat gemaakte, branchegerichte oplossingen te leveren die de bedrijfsprestaties en winstgevendheid van onze wederzijdse klanten verbeteren. Microsoft Dynamics staat voor het verbinden van mensen en bedrijfsprocessen; het is door de ervaring en werkwijze van partners als Qurius en Watermark dat we dit ook kunnen waarmaken.”

Grotendeels complementair
In de Nederlandse markt zijn de twee bedrijven al belangrijke spelers op het gebied van Microsoft Dynamics. Doordat zij zich grotendeels op verschillende branches richten, is er nauwelijks overlap tussen hun activiteiten. Potentiële synergievoordelen zijn het delen van oplossingen, werkwijzen en systemen, en het gezamenlijk benutten van marktkansen. Er wordt geen verlies van werkgelegenheid voorzien. Voorgesteld wordt om de raad van bestuur van de combinatie uit te breiden tot vier leden en een vierde lid aan de raad van commissarissen toe te voegen. De beoogde raad van bestuur van de combinatie zal bestaan uit Fred Hermans (ceo) en Mark van Kemenade van Qurius, en de nieuw te benoemen leden Tom Stolk en Frank van der Woude van Watermark.

Volgens Tom Stolk, ceo van Watermark, legt de fusie van de twee bedrijven een stevige fundering voor organische groei en acquisitiemogelijkheden buiten Nederland. “Qurius staat bekend om zijn krachtige branchefocus, brede portfolio aan brancheoplossingen en zijn ondernemerschap. Wij zijn er trots op om ons Europese netwerk, en onze oplossingen en deskundigheid te kunnen inbrengen om samen verder te bouwen aan een wederzijdse traditie van klant- en branchefocus. Vanzelfsprekend continueren we voor de geselecteerde doelgroepen onze Infor/SSA-, Scala- en Multi+-activiteiten.”

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Barco introduceert nieuw vergadersyste...

    Videoconferencing is volledig ingeburgerd in de vergaderzaal. Met ClickShare heeft Barco een oplossing om gemakkelijk en draadloos videovergaderingen te starten...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    hack
    Security & Awareness

    Hack na hack, dag in dag uit

    Data & AI

    Aansprakelijkheid van de ai-agent

    soevereiniteit
    Governance & Privacy

    ICC vervangt Microsoft-werkplekken en gaat voor soevereiniteit

    privacy
    Governance & Privacy

    Verplicht scannen tegen kinderporno geschrapt omwille van privacy

    privacy
    Governance & Privacy

    Nieuwe Europese richtlijnen voor platforms en privacy

    ai hallucineren
    Data & AI

    Hoe voorkom je ai-hallucinatie?

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs