Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Security & Risk » Network & Endpoint Security » Network Security

Simac Datacollect neemt FactuurControl over

02 november 2006 - 11:57ActueelNetwork Security
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Simac Datacollect, de in Ede gevestigde specialist op het gebied van documenten en documentstromen, heeft de dienstverlener op het gebied van het elektronisch verwerken van inkomende facturen, FactuurControl uit Ouderkerk a/d/ Amstel, overgenomen.

FactuurControl is als dienstverlener gespecialiseerd in het digitaal verwerken van inkomende facturen voor het midden en klein bedrijf en middelgrote (semi-) overheidinstellingen. Een speciale groep waarvoor de dienstverlening van FactuurControl geschikt is, zijn de administratiekantoren. De dienstverlening van FactuurControl is gebaseerd op Contempus.Invoice. Simac Datacollect is in Nederland de belangrijkste leverancier van Contempus.Invoice. Door Component Software – de producent van Contempus – is Simac Datacollect recent wederom uitgeroepen tot Partner of the Year. De overname past volledig in de doelstellingen van Simac Datacollect en FactuurControl omdat het door deze integratie mogelijk is klanten deze hoogwaardige dienstverlening vanuit een betrouwbare partner te bieden. “Binnen Simac Datacollect was er al langer de gedachte om Contempus.Invoice aan te bieden in de vorm van een ASP-oplossing”, reageert Peter Bouwmans, directeur van Simac Datacollect. "FactuurControl gebruikte onze oplossingen al – maar dan als ASP. Door deze overname zijn onze plannen in een versnelling gekomen.” Vanaf half november gaat Simac Datacollect hiermee live; via de ASP-oplossing wordt dan nog meer organisaties de mogelijkheid geboden om daarvan gebruik te maken voor factuurverwerking. Doordat FactuurControl nu dichter bij de bron zit, is zij weer beter in staat om klanten hoogwaardige diensten te bieden. Met name dankzij het voordeel van de expertise die er binnen Simac Datacollect al is met bestaande klanten, de ervaren ontwikkelaars en het sneller kunnen aanbieden van koppelingen met ERP-systemen, aldus Simac Datacollect. 

Meer over

Netwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    OT Infrastructure

    OT-patchmanagement herzien: beheersing...

    Kwetsbaarheden in software en firmware zijn onvermijdelijk, ook binnen OT-omgevingen. De manier waarop organisaties hiermee omgaan, bepaalt echter of die kwetsbaarheden daadwerkelijk leiden tot verhoogd risico.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Network Security

    Kort: Achmea schudt SAP-compliance op, Plat4mation koopt Deense Adeno (en meer)

    Network Security

    Kort: TNO en Intelic sluiten drone-pact, Amerikaanse robots naar Europa (en meer)

    Network Security

    Kort: ProRail beveiligt spoor zee met Genetec, Databricks wil in Amsterdam naar 1000 employees (en meer)

    Network Security

    Monitoring dreigingen, crisisoefeningen en ketenbeveiliging schieten tekort

    Network Security

    Snowflake doet grootste overname ooit met acquisitie van Observe

    Onited
    Network Security

    Kort: Nederland hekkensluiter voor tech-vrouwen, overname van Surelock en Rijkswaterstaat draagt it-beheer over

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs