Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

Altiris Client Security Management integreert beveiliging met configuratiebeheer

25 oktober 2006 - 10:15ActueelIT Strategy & GovernanceAltiris
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

Altiris, Inc. (NASDAQ: ATRS) leverancier van servicegeoriënteerde beheeroplossingen, introduceert de nieuwe Altiris Client Management Security Suite. De softwarebundel integreert beveiliging met configuratiebeheer, waardoor compliancy, bescherming van gegevens en het verkleinen van beveiligingsrisico’s worden geautomatiseerd.

 Bedrijven worden dagelijks geconfronteerd met beveiligingslekken, slechte audit-resultaten, compliance-issues, kwaadaardige software en diefstal van gegevens. Client Security Management Suite ondersteunt bedrijven door te beantwoorden aan een groeiend aantal regelgevingen en voorkomt gaten in de beveiliging. Daarnaast blijven gegevens beschermd, zonder dat medewerkers daarvan last ondervinden in hun dagelijkse werkzaamheden. Bovendien bevat de softwarebundel een nieuwe oplossing, de Altiris Application Control Solution, die malware tegenhoudt en twijfelachtige software in een gevirtualiseerde omgeving plaatst.
Standaard perimeterbescherming is vaak onvoldoende om bescherming te bieden tegen steeds geavanceerdere bedreigingen. Bovendien was er tot op heden nog geen gecentraliseerde beveiligingsoplossing die integreert met bestaande toepassingen voor systeembeheer, gebaseerd op een configuratiebeheer-database (CMDB).
Dwain Kinghorn, CTO van Altiris: “Aan het einde van dit jaar hebben we al meer dan tien toepassingen voor beveiligingsbeheer geïntegreerd met de Altiris servicegeoriënteerde architectuur en onze configuratiebeheer-database. De Client Security Management Suite slaat een brug tussen beveiliging en configuratiebeheer, waardoor de kosten en complexiteit van beveiliging verder dalen.”
Altiris wil beveiliging voorspelbaar en gemakkelijk meerdere malen uitvoerbaar maken, door het te integreren met een veelgebruikte configuratiebeheer-toepassing. Een gelaagde aanpak van beveiliging en configuratiebeheer helpt bij het beschermen tegen menselijke fouten, netwerk- en systeembedreigingen en -kwetsbaarheden.
De Altiris Client Security Management Suite bevat de volgende software:
-Altiris SecurityExpressions for Clients – beleidsgebaseerde beveiligings-audit en compliancy-controle;
-Altiris Endpoint Security Solution – bescherming van gegevens op mobiele computers;
-Altiris Local Security Solution – centraal beheer, controle en uitgifte van wachtwoorden;
-Altiris Application Control Solution – bescherming tegen malware, beheer van systeemprivileges en plaatsing van twijfelachtige software in een gevirtualiseerde omgeving.
Beschikbaarheid
Altiris Client Security Management Suite is in het laatste kwartaal van 2006 verkrijgbaar. Voor meer informatie www.altiris.com/sales.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Risk

    De Cyberbeveiligingswet en NEN7510: wa...

    Sinds 15 augustus 2026 is de Cyberbeveiligingswet van kracht, de vertaling van de Europese NIS2-richtlijn. Voor de zorgsector is dat een aanscherping: cyberbeveiliging is voor het eerst een keiharde wettelijke...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructure

    Private equity OEP stapt in bij technologiedistributeur Nexora

    Overheid

    Nieuw Safari-model maakt digitale soevereiniteit meetbaar

    IT Strategy & Governance

    Linux Foundation wil met OpenGrid netplanning verbeteren

    IT Strategy & Governance

    Europa: wel de lusten, niet altijd de lasten van opensource

    Security & Risk

    Ai jaagt cy­ber­drei­gin­gen aan, or­ga­ni­sa­ties moeten veer­krach­tig worden

    Software & Development

    SAP koopt Belgisch Techwolf om hr-agents slimmer te maken

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs