Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Twisted Pair Solutions sluit OEM-partnership met BT

18 oktober 2006 - 12:533 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurBTTPS

Twisted Pair Solutions, leverancier van communicatiesoftware op basis van IP, heeft een OEM-overeenkomst gesloten met British Telecommunications (BT). De samenwerking voorziet erin dat BT de WAVE-software van Twisted Pair als embedded applicatie meelevert in de ITS-oplossing van BT Trading Systems.

Met de ITS Communicator powered by WAVE biedt BT aan financiële dienstverleners een virtueel platform voor trading, dat niet alleen effectiever is, maar ook de bedrijfscontinuïteit verhoogt.
De uitdaging voor financiële dienstverleners is een communicatieoplossing te vinden, die makkelijk is uit te breiden naar verschillende locaties, maar tegelijkertijd voldoet aan strenge eisen op het gebied van monitoring en rapportering. Met WAVE kunnen klanten van BT er zeker van zijn dat ze beschikken over een robuuste en flexibele oplossing die tevens real-time weergeeft wie gebruikmaakt van het systeem. WAVE verbindt mensen, ongeacht het communicatiesysteem of device dat ze gebruiken: van telefoon en GSM tot en met pc’s, radio’s en portofoons, ongeacht de gebruikte frequentie. Het veilige, op VoIP gebaseerde WAVE-systeem is makkelijk uit te breiden en verbindt mensen overal met elkaar, binnen dezelfde kamer maar ook tussen verschillende continenten.

BT maakte voor de verdere ontwikkeling van de ITS Communicator gebruik van de WAVE Software Development Kit. Met ITS Communicator powered by WAVE [cursief?] beschikken beurshandelaren met uiteenlopende communicatiesystemen en devices nu over een oproep- en intercomfunctie. Gebruikers hebben zo altijd een veilige en betrouwbare communicatieoplossing vanaf de handelsvloer, vanuit het eigen kantoor of onderweg. De ITS Communicator powered by WAVE  verbindt frontoffice- en backofficegebruikers, vestigingen en mobiele werkers via elk gewenst apparaat en vanuit elk punt in het netwerk.

Neil Isaacson, hoofd Productmanagement bij BT Trading Systems, zegt: “De samenwerking met Twisted Pair Solutions is een logisch gevolg van onze strategie en onze visie op virtuele handelsorganisaties. WAVE is betrouwbaar, veilig, schaalbaar en komt volledig tegemoet aan onze strenge kwaliteitseisen. Een handelaar die onze ITS Anywhere-oplossing gebruikt, kan nu alle communicatie en mededelingen volgen en weet zo altijd perfect wat het sentiment in de markt is, ook als hij niet op de handelsvloer is.”

“Bedrijfskritische oproepnetwerken ondersteunen duizenden gebruikers overal in de wereld”, zegt Shaun Botha, CEO van Twisted Pair Solutions. “Wij stellen onze OEM-partners in staat om – via open standaarden, software en een IP-netwerk – de total cost of ownership van communicatie voor de klant verder te verlagen en het maximale rendement uit hun eigen oplossingen te halen. Financiële dienstverlening is een belangrijke markt voor ons en de samenwerking met BT onderstreept de waarde van onze technologie en onze marktbenadering.”

Meer over

NetwerkbeheerTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Howden Nederland

    Pieter-Jan Lommerse (cio, Howden Nederland)
    Pijl naar rechts icoon

    Rabobank

    Corence Klop (ciso, Rabobank)
    Pijl naar rechts icoon

    Budget Thuis

    Arshia Ghasempour (ciso, Budget Thuis)
    Pijl naar rechts icoon

    CM Payments

    Anjeni Bedi (senior vice president CM Payments)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Brand NorthC‑datacenter onder controle, nog wel overlast klanten

    Cloud & Infrastructuur

    Brand bij datacenter NorthC in Almere [video]

    Overheid

    Nederlandse Staat kan verlengen met Solvinity

    Innovatie & Transformatie

    Delftse QuantWare bouwt grootste quantumprocessor-fabriek

    Cloud & Infrastructuur

    Gartner: overstap naar mainframe soms goedkoper dan bij VMware blijven

    Cloud & Infrastructuur

    Rechter kan verlenging DigiD-contract nog tegenhouden

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs