Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

LaCie introduceert 24-inch breedbeeldmonitor voor creatieve professionals

08 januari 2008 - 11:40ActueelInnovatie & TransformatieLaCie

LaCie introduceert de nieuwe 24-inch LaCie 324 LCD-Monitor. Dit beeldscherm is bij uitstek geschikt voor veeleisende creatieve professionals. De toonaangevende S-PVA-technologie geeft kleuren schitterend weer. De nieuwe LaCie 324 is uitgerust met NTSC-Gamut-technologie en een 10-bit gammacorrectiemechanisme dat strepen in het beeld minimaliseert en zorgt voor subiele kleurovergangen. Het 16:10 breedbeeldformaat kan twee staande (A4-)pagina’s naast elkaar laten zien met daarnaast ruimte voor paletten en werkbalken.

De LaCie 324 ondersteunt HD-video tot een resolutie van 1080p. De Faroudja DCDi- en TrueLife-videotechnologieën zorgen voor optimale beeldweergave. Bovendien minimaliseert de monitor ruis en kent het apparaat uiteenlopende contrastfuncties die bewegende beelden optimaal weergeven. De LaCie 324 is aan te sluiten op vier computers tegelijk, of op videobronnen via de VGA-, DVI- en twee HDMI-poorten. Beelden van twee van deze bronnen zijn gelijktijdig te bekijken in picture-in-picture. Het beeldscherm ondersteunt tevens HDCP voor Blu-Ray en HD DVD.

"De functies van de LaCie 324 voldoen zeer zeker aan de behoeften van creatieve professionals. Dit geldt voor het werken met statische beelden bij grafisch ontwerp en fotografie, maar ook voor werken met bewegende beelden, zoals bij postproductie en spelontwikkeling", zegt Ward Bauwens, Area Manager Benelux bij LaCie.

De LaCie 324 is verkrijgbaar met LaCie blue eye pro, de professionele, one click-hardware voor kalibratie. Deze hardware is sneller en preciezer dan apparatuur met de traditionele, handmatige kalibratie. LaCie blue eye pro levert een uitgebreide set van tools. Deze bieden onder andere handmatige afstelling van de witbalans, test- en rapportopties om de profielnauwkeurigheid te verifiëren, en profielverandering zonder opnieuw te kalibreren. De monitor is voorzien van de EasyHood-monitorkap van LaCie. Deze kap bestaat uit één stuk en is vervaardigd van een
antireflecterende zwart-fluwelen stof. Dit vermindert glans in fel verlichte ruimten.

Om de werkplek verder te optimaliseren, heeft de monitor een touchscreenbesturingspaneel, een ingebouwde driepoorts USB 2.0-hub en een aansluiting voor een luidspreker/koptelefoon. Zo kan de gebruiker direct en eenvoudig de meeste randapparatuur aansluiten op zijn of haar display.

Beschikbaarheid
De LaCie 324-display is vanaf eind januari 2008 rechtstreeks bij LaCie verkrijgbaar of via het gespecialiseerde dealernetwerk.

Prijzen (Exclusief btw)
LaCie 324 Monitor € 799,00
LaCie 324 Monitor + Hood + Calibration software € 899,00
LaCie 324 Monitor + Hood + Calibration software + Colorimeter €1099,00

Voor meer productinformatie: www.lacie.nl

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    OpinieInnovatie & Transformatie

    20 jaar tech: 10 lessen in leiderschap en groei

    OpinieInnovatie & Transformatie

    Van edge naar enterprise: hoe Nederland toekomst van ai vormgeeft

    Innovatie & Transformatie

    Lummelaars veranderen de wereld

    Netwerk, hub, organisaties
    ActueelData & AI

    Ook Amsterdam krijgt eigen ai-hub

    ActueelCarrière

    Grens tussen cio en cto vervaagt

    OpinieData & AI

    Process intelligence: gamechanger voor supply chain-optimalisatie

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs