Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Green Data Systems wordt distributeur van ONstor

13 december 2007 - 07:173 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurGreen Data SystemsONstor
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Green Data Systems en ONstor maken bekend een samenwerking te zijn aangegaan.

ONStor levert als enige een volledig schaalbare ge-clusterde NAS oplossing dat klanten voorziet in het maximaliseren van hun TCO en wordt zgn lock-in’s van bestaande leveranciers en traditionele oplossingen voorkomen. Met de oplossingen van ONStor realiseren klanten de beste TCO op gebied van NAS in combinatie met optimale ROI van hun bestaande infrastructuur investeringen.

"De NAS Gateways van ONStor combineren netwerk infrastructuur hardware en doelgericht gebouwde software om file services op storage van verschillende fabrikanten te kunnen consolideren", aldus Wim Maassen, channel manager van Green Data Systems. "Deze storage bouwstenen bundelen de krachten van de SAN omgevingen en Network Attached Storage en functioneren naadloos als een brug tussen Fibre Channel en Ethernet (IP) netwerken. De unieke virtualisatietechnologie van ONStor biedt klanten volledige flexibiliteit bij het implementeren van storage architecturen voor disaster recovery en applicatiebeschikbaarheid".
"Door de capaciteitsgroei en de I/O performance groei te separeren, zorgen de ONStor oplossingen voor een enorme verlaging van management kosten door klanten de meest eenvoudig geschaalde storage omgevinging te bieden. Tevens worden kapitale kosten verminderd door de vrijheid en flexibiliteit van ’s werelds meest open storage infrastructuur platform".
Roland Voelskow, VP Continental Europe ONstor: "Focus, specialisatie, ‘green storage’ en het vergroten van onze coverage zijn bij de overeenkomst met Green Data Systems de kernwoorden. In Green Data Systems vinden wij een distributeur die onze producten kan distribueren op basis van toegevoegde waarde. Green Data Systems levert onze producten en diensten aan Partners, waarbij Green Data Systems de rol heeft om voor ONstor het Partner kanaal in de Benelux en Duitsland te managen en te ontwikkelen als "Channel Managing Partner". Wij verwachten veel van deze samenwerking en zijn ervan overtuigd dat Green Data Systems de juiste partner voor ons is.

"We zijn erg enthousiast over de samenwerking met ONstor", zegt Wessel Graatsma, Directeur Green Data Systems. "We zijn verheugd dat we naast onze bestaande groene storage oplossingen nu ook de groene NAS oplossingen van ONstor aan onze Partners kunnen aanbieden. ONstor is de innovatieve en exclusieve marktleider op gebied van schaalbare ge-clusterde NAS oplossingen dat klanten voorziet in het maximaliseren van hun TCO waarbij zgn lock-in’s van bestaande leveranciers en traditionele oplossingen wordt voorkomen. Met de oplossingen van ONStor realiseren klanten de beste TCO op gebied van NAS in combinatie met optimale ROI van hun bestaande infrastructuur investeringen.

Belangrijke kenmerken van de producten van ONstor zijn: volledig schaalbaar, geclusterde NAS, optimale TCO, voorkomen van lock-in’s, de totale eigendoms-kosten in vergelijking bestaande oplossingen, maar bovenal bespaart het veel energie-kosten.

Door het innovatieve gebruik van file- en storage virtualisatie en clustering technologie levert het gebruik van ONstor een zeer positieve bijdrage aan het mileu."

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Virtualisatie heroverwogen

    Waarom enterprise IT opnieuw kijkt naar kosten, schaal en flexibiliteit

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Ecare Software

    Gestandaardiseerde huisartscommunicatie vanuit PUUR.: sneller, veiliger en zorginstelling-overstijgend (PUUR en Ecare)
    Pijl naar rechts icoon

    Ecare Software

    PUUR. integreert met SUP: minder administratie, meer tijd voor zorg (PUUR. SUP en Ecare)
    Pijl naar rechts icoon

    Emixa B.V

    Van 3 weken naar 3 dagen: hoe Kornelis de doorlooptijd met 85% verbetert (Emixa)
    Pijl naar rechts icoon

    ESC Holding

    Digitalisering van analoge bouwtekeningen en registraties infrastructuursystemen bij Brabant Water (Brabant Water en ESC Holding)
    Pijl naar rechts icoon

    Esri Nederland

    Provincies Noord- en Zuid-Holland krijgen grip op ruimtelijke opgaven met ArcGIS (provincie Noord-Holland, provincie Zuid-Holland, ArcGIS en ArcGISEsri)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Met eSim voor iot is SGP.32 een feit

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Twee datablunders Anthropic in één week, vernieuwde HP LaserJet‑lijn (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    NSDC: Nederlandse datacenters achtergesteld bij Amerikaanse hyperscalers

    Cloud & Infrastructuur

    Nederlandse cloudcoalitie vormt front tegen Amerikaanse dominantie

    Cloud & Infrastructuur

    Apple Museum in Utrecht van start

    Cloud & Infrastructuur

    Na kritisch AcIC­T‑ad­vies zet DUO eindelijk vaart achter migratie naar ODC-Noord

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs