Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Carrière

Pierfilippo Roggero vp Fujitsu Technology Solutions

06 juli 2009 - 12:03ActueelCarrièreFujitsu Technology Solutions
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

Pierfilippo Roggero (54), voormalig Managing Director en President van Fujitsu Technology Solutions Italië, is aangesteld als Senior Vice President Zuid- & West-Europa van Fujitsu.

In deze nieuwe rol is hij verantwoordelijk voor de activiteiten van Fujitsu Services en Fujitsu Technology Solutions in Nederland, België, Luxemburg, Frankrijk, Spanje, Italië en Portugal.

De aanstelling van Roggero maakt onderdeel uit van de strategie van de Fujitsu Groep – wereldwijd de nummer vier IT-dienstverlener – om Fujitsu Services en Fujitsu Technology Solutions te integreren tot ‘één Fujitsu’. Door de krachten te bundelen, worden beide bedrijven in staat gesteld om klanten nog beter op internationaal niveau te ondersteunen. Met een omzet van 1,5 miljard euro en meer dan 6.000 medewerkers, is de regio Zuid- & West-Europa voor Fujitsu één van de belangrijkste divisies binnen Europa.

Pierfilippo Roggero, Italiaan van geboorte, studeerde Nucleaire Technologie aan de Technische Universiteit van Milaan. Hij heeft ruime ervaring in de technologiesector dankzij verschillende managementfuncties bij onder meer Bull, Apple Benelux, Sun Microsystems en de Siemens Groep. Sinds de start van de samenwerking met Siemens in 1999 is Roggero werkzaam binnen de Fujitsu Groep.

"Ik ben trots op mijn nieuwe rol binnen de Fujitsu Groep. Deze functie stelt me in staat om persoonlijk sturing te geven aan de nieuwe koers van het bedrijf", zegt Pierfilippo Roggero. "De ervaring die ik in de afgelopen jaren heb opgedaan in het Italiaanse bedrijfsleven zal zeker van pas komen bij het managen van deze voor Fujitsu strategische regio."

Pierfilippo Roggero is momenteel tevens plaatsvervangend vice-president van de Italiaanse ICT-brancheorganisatie Assinform en commissaris van Exprivia Spa, een Italiaanse leverancier van IT-oplossingen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    shutterstock_2492545613

    Partnerartikel
    Digital Transformation

    Digitale transformatie én digitale aut...

    Organisaties willen sneller digitaliseren, slimmer werken met data en profiteren van de mogelijkheden van cloudtechnologie en kunstmatige intelligentie. Tegelijkertijd groeit de behoefte om controle te houden over gegevens, infrastructuur en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Zorg

    Kort: LUMC test wondanalyse met ai, HeadFirst Global wordt Vertage (en meer)

    Data & AI

    Door ai nemen it-dienstverleners afscheid van het uurtje-factuurtje

    IT Strategy & Governance

    Vier nieuwe opdrachten voor de cio

    Carrière

    Kort: CWI maakt Van Wijngaarden Awards bekend, Rapid Circle ververst management (en meer)

    Carrière

    Ai-revolutie verovert de werkvloer: commercie en onderwijs halen ict in

    Carrière

    Ai-ontslagen kunnen bedrijven duur komen te staan

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs