Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Security & Risk

Sophos integreert Utimaco Safeware

02 juli 2009 - 08:38ActueelSecurity & RiskSophos Benelux
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

Sophos kondigt de afronding aan van de operationele integratie van Utimaco Safeware, producent van databeveiligingsoplossingen voor bedrijven. De integratie werd een jaar na de eerste intentieverklaring om Utimaco over te nemen in juli 2008 afgerond.

De integratie van Utimaco maakt het voor Sophos mogelijk om zeer snel de volledige, intuïtieve en eenvoudig te beheren geïntegreerde oplossingen voor databeveiliging op de markt te brengen, samen met een uitstekende technische klantenondersteuning. Sophos heeft op dit ogenblik reeds de encryptiecapaciteiten aan zijn end-point en emailproductlijnen toegevoegd.
Nu Sophos en Utimaco samen de entiteit Sophos vormen, zullen de bestaande kanaalpartners van beide bedrijven deel uitmaken van één global channel partner program dat onder meer strategische co-selling, interessante marges en tal van andere voordelen biedt, bovenop een bredere portfolio IT-beveiligingsoplossingen.
“De snelle manier waarop Sophos de overname en integratie van Utimaco heeft uitgevoerd kenschetst onze toewijding om de meest vertrouwde leverancier te zijn voor de (data-) beveiligingsnoden van bedrijven”, zegt Steve Munford CEO van Sophos.
“De afgelopen 20 jaar heeft IT-beveiligingsdistributeur Crypsys Data Security op succesvolle wijze de producten van Sophos op de Benelux-markt verdeeld”, zegt Gauthier Van Daele, Managing Director van Sophos Benelux. “Vanaf vandaag zullen Sophos Benelux (ex-Utimaco Benelux) en Crypsys Data Security de handen in elkaar slaan om de beste ondersteuning en de beste IT-beveiligingsoplossingen te beiden aan zowel de klanten als de resellers van Sophos en Utimaco”.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe blijft jouw cloud bereikbaar en beheers je risico’s?

    Cloudcontinuïteit in de praktijk. Ontdek hoe je digitale continuïteit beter organiseert en risico’s beperkt.

    Computable.nl

    Eén beveiligingsstrategie voor mens, device en netwerk

    Een gids met inzicht in hoe gebruiker, apparaat en verbinding samen de beveiliging bepalen. Endpoint en gebruiker veilig verbonden.

    Computable.nl

    Netwerk als cruciale securitylaag

    Waarom connectiviteit een sleutelrol krijgt in moderne security

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Security & Risk

    Kabinet schrijft draaiboek voor cyberaanval op voedselketen

    Security & Risk

    Voorzichtig herstel bij Ahold Delhaize 

    Networking & Connectivity

    Fabrikanten omarmen nieuwe protocollen voor network fabric

    Leadership & organisation

    Wie is aansprakelijk bij een it-incident?

    Security & Risk

    Security-incident en cyberaanval kwellen supermarkten

    Security & Risk

    5 vragen over de opkomst van ai en cyberaanvallen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs