Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Security & Risk » Network & Endpoint Security » Network Security

Tweede kwartaal resultaten NETGEAR bekend

24 juli 2008 - 14:53ActueelNetwork SecurityNetgear

NETGEAR, leverancier van netwerkproducten, heeft de financiële resultaten bekendgemaakt van het tweede kwartaal van dit jaar, dat op 29 juni 2008 werd afgesloten.

De netto-omzet over het tweede kwartaal van 2008 bedroeg $204,5 miljoen, een toename van 24% ten opzichte van de netto-omzet van $164,3 miljoen in het tweede kwartaal van 2007. Ten opzichte van de netto-omzet van $198,2 miljoen in het eerste kwartaal, dat op 30 maart 2008 werd afgesloten, is de netto-omzet gegroeid met 3%. De non-GAAP nettowinst over het tweede kwartaal was $14,5 miljoen, of $0,41 per verwaterd aandeel. In het tweede kwartaal van 2007 was dit $13,7 miljoen en in het eerste kwartaal van dit jaar $14,1 miljoen.

De non-GAAP brutomarge was in het tweede kwartaal 33,2%, vergeleken met 35,5% in dezelfde periode van vorig jaar en 32,9% in het eerste kwartaal van 2008. De non-GAAP operationele marge was in het afgelopen kwartaal 11,5%, vergeleken met 11,2% in Q2 2007 en 9,5% in Q1 2008. In het tweede kwartaal van dit jaar bedroegen de operationele kosten 21,7% van de netto omzet, vergeleken met 24,2% in hetzelfde kwartaal van vorig jaar en 23,4% in Q1 van dit jaar.

"Deze uitstekende kwartaalcijfers lopen parallel met de groei van NETGEAR in Europa en in het bijzonder in België en Nederland, zowel op het gebied van zakelijke- als consumentenproducten", zegt Richard Jonker, country manager Benelux van NETGEAR. "Zoals overal, maar zeker in onze regio hebben de ReadyNAS-netwerkopslagsystemen en de Smart Switches het uitstekend gedaan. Dit toont aan dat de voortdurende innovaties van NETGEAR door de markt als nuttig en waardevol worden ervaren."

Meer over

Netwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Network Security

    Kort: Achmea schudt SAP-compliance op, Plat4mation koopt Deense Adeno (en meer)

    Network Security

    Kort: TNO en Intelic sluiten drone-pact, Amerikaanse robots naar Europa (en meer)

    Network Security

    Kort: ProRail beveiligt spoor zee met Genetec, Databricks wil in Amsterdam naar 1000 employees (en meer)

    Network Security

    Monitoring dreigingen, crisisoefeningen en ketenbeveiliging schieten tekort

    Network Security

    Snowflake doet grootste overname ooit met acquisitie van Observe

    Onited
    Network Security

    Kort: Nederland hekkensluiter voor tech-vrouwen, overname van Surelock en Rijkswaterstaat draagt it-beheer over

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs