Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Partners kloppend hart ‘Software plus services’

09 juli 2008 - 22:11ActueelCloud & InfrastructuurMicrosoft

Steve Ballmer, ceo van Microsoft, zegt dat zijn bedrijf ‘Software plus services’ het liefst via partners naar de markt brengt. Microsoft kondigt nieuwe tools en online hulpbronnen aan, waarmee partners een nieuw business model kunnen ontwikkelen voor de verkoop van software en services.

Ballmer zegt dat Microsoft software op hardware en via het web aan zijn klanten biedt. Hierbij neemt de ‘Software plus services’ strategie van Microsoft een steeds belangrijke plaats in. "Partners zijn het kloppend hart in de ‘Software plus services’ strategie", aldus Ballmer. Hij beloofde nauw met partners samen te werken en hen te helpen met het opzetten van nieuwe business modellen rond ‘Software plus services’. Ballmer zei verder van plan te zijn in de toekomst ‘cloud computing-diensten’ te gaan aanbieden. Hoe en wanneer is niet bekend. Wel staat vast dat Microsoft zijn server producten voor cloud computing zal aanpassen, aldus Ballmer.

Sommige Nederlandse channel partners reageren op hun beurt voorzichtig positief op de nieuwe plannen van Microsoft’s Online portfolio, waaronder bijvoorbeeld SharePoint en Exchange in gehoste versie wordt aangeboden. Zo zijn er partners die zelf software van Microsoft hosten en als oplossing met een zelfbepaalde prijs aanbieden. In de toekomst wordt de online software van Microsoft echter vaker vanuit de datacenters van Microsoft, via een partner, aan klanten aangeboden.

Microsoft heeft voor de partners een toolset ontwikkeld ter ondersteuning van de verkoop van software en services. Ten eerste is dat de Software Plus Services Partner Evolution Interactive Guide. Deze interactieve gids helpt partners te transformeren naar een onderneming met focus op software en services. Zo geeft de site tips hoe een partner een online dienstenpakket aan zijn portfolio kan toevoegen. Ook staan er op de site video’s van analisten en praktische tips.

Ten tweede is er de Software Plus Services Profitability Modeler. Deze tool helpt partners te begrijpen welke zakelijke kansen ze kunnen pakken op het gebied van software en services. De tool calculeert hoeveel ze moeten investeren en wat voor omzet, kosten en winst ze kunnen verwachten. Microsoft heeft twee Partner Profitability benchmarks toegevoegd: een scenario de verkoop van de Microsoft Productivity Online Suite en over de Microsoft Dynamics CRM Online oplossing.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    inQdo

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructuur

    Cloud is volwassen, de advisering nog...

    Cloud is volwassen geworden, maar de belofte is voor veel organisaties nog niet ingelost: complexiteit neemt toe, kosten vallen tegen en onafhankelijk advies is schaarser dan het lijkt. Cloudspecialist inQdo...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Security & Awareness

    5 adviezen voor be­drijfs­con­ti­nu­ï­teit bij brand

    Carrière

    Kort: Aantal it-vacatures gedaald, Cegeka doet eerste Zwitserse overname (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    FME wil beter klimaat voor eigen chipindustrie

    inQdo
    Cloud & Infrastructuur

    Cloud is volwassen, de advisering nog niet

    Cloud & Infrastructuur

    Imec maakt qubit met ASML-lithografie

    Overheid

    Re­ge­rings­par­tij­en tegen snel Kamerdebat over DigiD

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs