Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Arno Duijndam senior consultant bij Sense Sourcing

08 juli 2008 - 17:50ActueelCarrièreSense Sourcing

Vanaf 1 juli j.l. is Arno Duijndam in dienst bij Sense Sourcing Management BV. Duijndam is expert in het managen van de Operational en Service Management afdelingen binnen ‘outsourced’ werkomgevingen.

Duijndam (1968) heeft ruime ervaring op alle vlakken van outsourcing, zowel vanuit klanten- als leveranciersperspectief, internationaal en multidisciplinair. In zijn eerste opdracht voor Sense Sourcing zal hij de rol van Programma Manager op zich nemen bij de splitsing van een IT organisatie bij een grote speler in de Utilities markt. Tijdens deze splitsing worden direct de mogelijkheden voor insourcing en outsourcing onderzocht.

Duijndam was EMEA IT Director bij Genzyme Europe BV, een van ’s werelds grootste biotechnologiebedrijven. Onder zijn verantwoordelijkheid vielen alle IT services en het beheer van de relatie met de IT leveranciers van Genzyme in Europa. Ontwerp en implementatie van Service Level Agreements, implementatie van de outsourcing strategie en de realisatie van een Service en Vendor Management project vormden een vast onderdeel van zijn bezigheden.

Tot 2005 vervulde Duijndam de functie van Service Delivery Executive op het ABN AMRO account bij EDS International BV. Hij was verantwoordelijk voor het managen van de gehele IT dienstverlening voor ABN AMRO Wholesale en de totstandkoming van de Service Delivery organisatie. Daarnaast stuurde hij het Transition Program voor ABN AMRO werknemers die werden geoutsourced aan. Van 2002 tot 2003 heeft hij uit naam van EDS het project management over het outsourcingstraject van de Wholesale IT afdeling van ABN AMRO gevoerd. Inclusief het opstellen van het service contract tussen EDS en ABN AMRO, het definiëren van de services meetpunten en prijsstelling en het ontwerp voor de nieuwe organisatie.

Over Sense Sourcing
Sense Sourcing is onafhankelijk en gespecialiseerd in het succesvol maken van waardeketens en sourcing relaties. Het bedrijf vertaalt de externe marktpropositie van ondernemingen naar onderliggende waardeketens en helpt klanten op basis hiervan in- en outsourcingstrategieën te ontwikkelen. Sense Sourcing levert interim- en programmamanagement en neemt verantwoordelijkheid voor zowel definitie, implementatie als executie. Klanten zijn vooraanstaande profit en non-profit organisaties. Sense Sourcing is geassocieerd met Boer & Croon.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Howden Nederland

    Pieter-Jan Lommerse (cio, Howden Nederland)
    Pijl naar rechts icoon

    Rabobank

    Corence Klop (ciso, Rabobank)
    Pijl naar rechts icoon

    Budget Thuis

    Arshia Ghasempour (ciso, Budget Thuis)
    Pijl naar rechts icoon

    CM Payments

    Anjeni Bedi (senior vice president CM Payments)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Carrière

    Waarom leren in digitale transformaties fundamenteel verandert

    Carrière

    Kort: Europese tech-ceo’s roepen op tot actie, groei voor Wolters Kluwer (en meer)

    Governance & Privacy

    Ai, gedrag en soe­ve­rei­ni­teit centraal op Cybersec Netherlands 2026

    Data & AI

    UWV stopt met Le Chat, start proef met Copilot

    Innovatie & Transformatie

    De toekomst van Max en Vera

    Carrière

    Kort: Fujitsu en Carnegie Mellon onderzoeken fysieke ai, Broeders nieuwe ciso Rijk (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs