Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Exact: Plotselinge vertrek CEO overviel ons

22 juli 2010 - 08:52ActueelCloud & Infrastructuur
Pim van der Beek
Pim van der Beek

De aankondiging van Exact-directeur Rajesh Patel om zijn functie om persoonlijke redenen te staken, overviel de bedrijfsleiding. Dat zegt opvolger Martijn Janmaat tijdens een toelichting op de halfjaarcijfers van 2010. Janmaat neemt per 1 augustus 2010 het stokje over van Patel. Janmaat, die sinds anderhalf jaar deel uitmaakte van de raad van commissarissen van Exact: 'Dit is niet de meest logische procedure, maar gezien de omstandigheden is het de beste optie.'

Janmaat zal zich in eerste instantie voor een jaar verbinden aan de directeurspost bij het softwarebedrijf. Op dit moment vindt de overdracht van de bedrijfsleiding plaats. De benoeming van Janmaat moet nog worden goedgekeurd en staat voor 23 augustus 2010 op de agenda van een bijzondere aandeelhoudersvergadering van het softwarebedrijf.

Patel was niet aanwezig bij de toelichting op de jaarcijfers. Volgens het softwarebedrijf is hij te druk met taken rondom de overdracht van de bedrijfsleiding. De softwareleverancier spreekt tegen dat de directeur al vertrokken is. Financieel directeur Max Timmer: 'We hebben de taken zo verdeeld dat ik me vandaag samen met Janmaat bezighoud met de financiële afsluiting van het halfjaar. Patel is bezig met de overdracht.'

Over de vertrekkend directeur zegt Janmaat: 'Patel draaide de afgelopen jaren werkweken van honderd uur. Hij wil meer tijd vrijmaken voor zijn persoonlijke leven. Hij gaat de komende drie tot zes maanden rust nemen en kijkt daarna wat hij verder gaat doen.'

HCS

Janmaat heeft al gesproken met de directeuren van verschillende productdivisies binnen Exact en heeft de banden met resellers aangehaald. Hij ziet het als zijn belangrijkste taak dat het softwarebedrijf de komende periode op eigen kracht groeit. Daarbij kijkt hij zowel naar Nederland als het buitenland.

De ceo stak het afgelopen jaar naast zijn functie in de raad van commissarissen van Exact veel tijd in Blue Cielo, ontwikkelaar en leverancier van ecm-software waarvan hij grootaandeelhouder is.

De opvolger van Patel denkt dat hij is aangewezen als nieuwe directeur omdat hij ruim twintig jaar ervaring heeft in de softwarebranche. Sinds 1987 heeft hij meerdere managementposities bekleed bij Nederlandse softwarebedrijven zoals ceo van HCS Computer Graphics, directeur van HCS Automation Services Group, ceo van NedGraphics Holding.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Eén reactie op “Exact: Plotselinge vertrek CEO overviel ons”

    1. RV schreef:
      22 juli 2010 om 12:16

      Mooi voorbeeld van interne communicatie 🙁

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe gen...

    Terwijl Nederland en Europa zich steeds luider afvragen hoe lang we nog afhankelijk kunnen blijven van Amerikaanse cloudreuzen, eisen wetgevingen zoals NIS2 en DORA onomstotelijke data-integriteit en sluitende audit-trails.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Computable.nl
    Software & Development

    Omzet en winst Exact lager dan verwacht

    Computable.nl
    Software & Development

    Exact-CEO Raj Patel legt functie neer

    Computable.nl
    Carrière

    Management Exact zit aan de keukentafel

    Computable.nl
    Carrière

    Exact heeft na drie jaar weer CFO

    Computable.nl
    Innovatie & Transformatie

    CFO Ed Kraaijenzank verlaat Exact

    Computable.nl
    Innovatie & Transformatie

    Exact Software Nederland splitst zich intern op

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs