Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Cordys organiseert congres over BPM en cloud computing

12 juli 2010 - 14:30ActueelInnovatie & TransformatieCordys
Redactie Computable
Redactie Computable

Cordys, aanbieder van software voor bedrijfsprocesverbetering, houdt op 14 en 15 september 2010 in Putten zijn jaarlijkse congres over Business Process Management (BPM) en cloud computing, Cordial 2010. Op het programma staan keynote speeches van Manfred Kets de Vries (hoogleraar bij INSEAD en organisatie- en leiderschapsexpert), Stefan Ried (Senior Analyst bij Forrester en cloud computing-expert) en Derek Miers (Principle Analyst bij Forrester en BPM-expert).

Cordial wordt in 2010 voor de zevende keer georganiseerd en is een exclusief forum voor gezaghebbende professionals uit de internationale IT- en zakenwereld. Het centrale thema van dit jaar is hoe organisaties een snellere ‘time to value’ kunnen realiseren door hun IT-architectuur te vereenvoudigen en hoe de nieuwste generatie BPM en cloud computing bedrijfsactiviteiten ondersteunt.

Jan Baan, oprichter en CEO van Cordys: "Ondanks de omvangrijke investeringen in bedrijfssoftware van de afgelopen twee decennia zijn veel organisaties nog steeds niet erg flexibel omdat ze hun bedrijfsprocessen niet snel genoeg kunnen aanpassen aan de marktomstandigheden. Dit staat het concurrentievermogen in de weg. Niet-flexibele bedrijfsprocessen vormen een belemmering voor het intellectuele kapitaal. Dankzij de unieke combinatie van BPM en nieuwe cloud computing-technologieën kunnen ondernemingen beter inspelen op veranderingen en hun ‘time to value’ versnellen. Ze profiteren van een flexibele infrastructuur en besparen kosten."

Enkele onderdelen uit het programma:
• Openingstoespraak door Jan Baan, CEO en oprichter van Cordys;
• Gedetailleerde case study’s door vooraanstaande organisaties van over de hele wereld;
• Keynote speeches door hoogleraar Manfred Kets de Vries, analisten uit de sector, klanten en strategische partners van Cordys;
• Keynote speeches door Cordys-bestuurders Per Jonsson (voorzitter & COO) en Theodoor van Donge (CTO).

Gedurende het tweedaagse congres zijn er talrijke speeches, informatieve presentaties, praktijkdemonstraties en exposities van partners. Daarnaast zal Cordys zijn go-to-market-strategie toelichten en de laatste technologische updates en oplossingen voor verschillende branches presenteren. De congresbezoekers worden door Cordys onthaald in de prachtige en rustgevende omgeving van het 17e-eeuwse kasteel ‘De Vanenburg’ in Putten.

Voor meer informatie en om u in te schrijven voor het congres: http://cordial.cordys.com.

Meer over

Softwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Data & AI

    Hoe meet je llm-prestaties? Plus 7 andere vragen over grote taalmodellen

    Innovatie & Transformatie

    Van ai-experiment naar succesvolle use-case (maar waar begin je?)

    Data & AI

    Brein en bytes in perfecte harmonie: Advanced Neural Control won Computable Award 2025

    Innovatie & Transformatie

    Kort: Almere staat bij Barcelona op de kaart, weer overname TMC (en meer)

    informatiebeveiliging proactieve zorg
    Innovatie & Transformatie

    6 bedrijven, 230 miljoen per jaar – en niemand die zich afvraagt wat er gebeurt als er eentje omvalt

    Innovatie & Transformatie

    Nokia trekt aandacht op MWC26 met ai-ran en goedkopere 5G

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs