Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

SnapProtect in Dell Compellent-storage-arrays

17 oktober 2011 - 09:50ActueelCloud & InfrastructuurCommVaultDell
externe partij
externe partij

CommVault integreert SnapProtect-databescherming van CommVault Simpana 9-software in Dell Compellent-storage-arrays die gebruikmaken van Dell Compellent Data Instant Replay. De combinatie komt tegemoet aan de toenemende eisen aan applicatiebeschikbaarheid.

Gebruikers kunnen de Dell Compellent-snapshots – de zogenaamde Replays – probleemloos combineren met de applicatiebewuste Simpana-software binnen een end-to-end beschermingspolicy en beheerinterface. Tijdrovend maatwerk of complexe scripting is niet langer nodig. Hierdoor voldoen bedrijven sneller aan sla’s, reduceren ze de interne it-kosten en zijn productieback-upwindows te verkorten, aldus de leverancier 

De SnapProtect-technologie van CommVault, een integraal onderdeel van de Simpana 9-softwaresuite, vereenvoudigt en automatiseert databescherming. Bovendien zorgt de technologie voor snelle recovery door integratie van databeschermingspolicies met de Replay-technologie in Dell Compellent-san’s. De applicatieconsistente snapshots bieden snelle recovery en zetten secundaire retentiekopieën automatisch over naar voordelige storagepools.

SnapProtect-policies optimaliseren de snelheid en efficiëntie van Dell Compellent Replays door de operationele impact te verkleinen en te voldoen aan de recovery-eisen van bedrijfskritische applicaties en bestandssystemen. Hierdoor halen organisaties volgens de producent meer rendement uit hun bestaande storagesystemen. De integratie van SnapProtect met de Compellent-storagesystemen zorgt voor snapshotondersteuning voor de gehele storage-array-productlijn van Dell, inclusief de Dell EqualLogic PS Series, de Dell PowerVault MD-storage-arrays en de DL Backup to Disk Appliance.

Met SnapProtect voor Dell Compellent SAN-omgevingen kunnen nieuwe en bestaande klanten de bescherming van Microsoft Exchange-, SharePoint-, SQL Server- en Windows-omgevingen uitbreiden. Geautomatiseerde storagepolicies zorgen voor het overzetten van secundaire beschermingskopieën naar gededupliceerde disk-, tape- of cloud-storage voor langetermijnopslag. Dit reduceert de kosten en vermindert de compliance-eisen.

Meer over

SoftwarebeheerStorage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Computable.nl
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Dell consolideert zijn dataopslag onder Fluid

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Dell introduceert dataopslag met deduplicatie

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Dell organiseert zijn eerste Storage Forum in Europa

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Rode Kruis Ziekenhuis kiest voor Dell storage

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs