Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Nieuwe camera en software van Mobotix

06 oktober 2014 - 15:48ActueelSecurity & AwarenessMobotix
externe partij
externe partij

Mobotix heeft op de Security Essen-beurs een aantal ip-video-oplossingen geannonceerd. De belangrijkste daarvan zijn een compacte i25 hoge resolutie hemisferische ip-camera en Mxmultiviewer-videomanagementsoftware.

De Q25M heeft als basis gefungeerd voor een nieuwe hemisferische camera, de i25, die maar half zo groot is als het oorspronkelijke model. Deze ip-camera voor binnentoepassingen is gebaseerd op het 5-megapixel hardwareplatform van Mobotix en beschikt over een uitgebreid aantal functies. De i25 registreert dankzij het 180 graden-breedbandbeeld een volledige ruimte van muur tot muur zonder dode hoeken. Net als bij alle hemisferische camera’s van Mobotix vindt de virtual pan-tilt-zoom (ptz) bij livebeelden en opnamen direct via de i25-camera plaats. Dit wil zeggen dat er geen extra computer of software nodig is. De i25 is naar keuze met dag- of nachtsensor (kleuren- of zwart/wit-lens) verkrijgbaar en biedt zo ook onder moeilijke lichtomstandigheden talloze toepassingsmogelijkheden in gebouwen.

Mxmultiviewer

De videomanagementsoftware Mxmultiviewer is een volledig nieuwe ontwikkeling voor pc-, Mac- en Linux-systemen, waarbij de nadruk ligt op een eenvoudige en intuïtieve bediening. Schermvullende weergave met één muisklik, ondersteuning voor meerdere monitoren en een overzichtelijke weergave van gebeurtenissen en alarmberichten zijn maar een paar van de talloze voordelen van de nieuwe software. Met name de automatische configuratie van de omvangrijke Mxmultiviewer bespaart veel tijd. Alle Mobotix-componenten in een netwerk worden zelfstandig gedetecteerd en vooraf geïnitialiseerd. Zo is in een paar minuten een volledig netwerk met camera’s en deurintercoms in bedrijf te nemen. Zonder browser, zonder extra software en zonder extra kosten.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging van AI in de praktijk

    AI is hot, maar de praktijk binnen grote organisaties blijkt weerbarstig. Stop met brandjes blussen; zo schaal en beveilig je met succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialSecurity & Awareness

    Cybersec Netherlands 2025 – Programma...

    Keynotes over cloud, AI en geopolitiek: het programma van Cybersec Netherlands raakt de kern van digitale weerbaarheid

    Meer persberichten

    Meer lezen

    OpinieWerkplek & Beheer

    Digitale weerbaarheid vereist verschuiving van reactief naar proactief

    AdvertorialSecurity & Awareness

    Cybersec Netherlands 2025 – Exposanten 

    AdvertorialSecurity & Awareness

    Cybersec Netherlands 2025 – Programma en Sprekers 

    AdvertorialSecurity & Awareness

    Cybersec Netherlands 2025 

    Krimp groei
    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: Fintech snel minder populair, Centric neemt Groupcard niet over (en meer)

    Databeveiliging Normen regels checklist zorg
    ActueelSecurity & Awareness

    Informatiebeveiliging in de zorg: welke regels gelden?

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs