Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
student vrouw leren laptop computer

Boersma aast op alle New Horizons-vestigingen

19 mei 2010 - 12:36ActueelOnderwijsNew Horizons
Johannes van Bentum
Johannes van Bentum

Investeerder Erik Boersma spreekt met de eigenaren van ict-opleider New Horizons in Eindhoven over een intensieve samenwerking. Boersma heeft een franchise voor zeven New Horizons-vestigingen in Nederland; het ondernemersechtpaar Dick Bogers en Doran van der Ven heeft drie vestigingen. Een overname van die drie vestigingen – in Cuijk, Eindhoven en Elsloo – wordt niet uitgesloten. Daarmee zou Boersma eigenaar worden van alle vestigingen van New Horizons in Nederland.

Welke vorm van samenwerking er uiteindelijk wordt gekozen is nog niet duidelijk, vertelt Dick Bogers van New Horizons in Eindhoven. Er is al een samenwerking tussen beide partijen op het terrein van gezamenlijke inkoop. De verschillende franchises van New Horizons in Nederland werken ook samen op het terrein van marketing. Boersma bevestigt de gesprekken met de zuidelijke New Horizons-ondernemers.

Samenwerken is volgens Bogers belangrijk om op kosten te besparen. ‘We zitten op dit moment in een moeilijke markt, de omzet is in 2009 bij alle opleiders fors teruggelopen. Ik heb twintig man in dienst. Als klanten zich niet aan de afgesproken betalingstermijn houden, dan ontkom je niet aan het nemen van maatregelen.’ Kostenbesparing is daarbij een van de opties. ‘Gelukkig zijn onze vestigingen relatief klein’, zegt Bogers.

Kleinere vestigingen

Investeerder Boersma kocht in februari de activiteiten van het failliete New Horzions Learning in Utrecht, met vestigingen in Utrecht en Apeldoorn. Onlangs verwierf hij de franchise voor vestigingen in Amsterdam, Den Haag, Groningen, Rotterdam en Zwolle. Daarmee werd Boersma in één klap de belangrijkste partner van de internationale ict-opleider New Horizons in Nederland.

Zijn strategie is gericht op het openen van kleinere vestigingen, vanwaaruit cursisten steeds meer via internet ondersteund worden bij het volgen van cursussen. Ook gelooft hij dat er in de toekomst meer cursussen in huis bij de klant zullen worden gegeven. Die kan daardoor op kosten besparen. De zogeheten Walk-in, één-op-één ondersteuning van cursisten door een docent in een leslokaal, blijft echter onderdeel van het dienstenpakket.

 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Jacob Spoelstra blazen vermoeiend
    OpinieCarrière

    Spoelstra Spreekt: Geen vak geleerd

    ActueelOnderwijs

    Deze 10 ict-projecten zetten het onderwijs op z’n kop!

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Weer Red Hat Award voor Vijfhart, ruim 500 miljoen voor vervolgfonds Main (en meer)

    ActueelOnderwijs

    OU opnieuw hoogste gewaardeerde universiteit in studentenenquête

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Wie zijn dé diversiteitsleider en hét digitale talent?

    OpinieGovernance & Privacy

    De democratie als sensor, niet als scepter

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs