Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.
Directe en veilige cloud-verbinding

Directe en veilige cloud-verbinding

5 april 2017Cloud & Infrastructuur

Transfer Solutions gaat een samenwerking aan met datacenterleverancier Equinix waardoor klanten via Equinix Cloud Exchange direct toegang krijgen tot Oracle Cloud. De directe verbinding zorgt ervoor dat partijen niet meer afhankelijk zijn van het publieke internet en grote hoeveelheden data veilig en snel uitgewisseld kunnen worden tussen private en publieke cloud-omgevingen. Middels Equinix Cloud Exchange wordt Oracle FastConnect gefaciliteerd.

“Het is voor onze klanten van belang dat grote hoeveelheden data op een veilige en snelle manier uitgewisseld kunnen worden. Het publieke internet is op deze gebieden onvoorspelbaar. Door de partijen in het datacenter aan elkaar te koppelen, omzeilen we het publieke internet en ook de risico’s die hiermee gemoeid zijn. Op deze manier maken we directe uitwisseling tussen partijen mogelijk”, zegt René Hol, directeur van Transfer Solutions.

Beste oplossing voor hybride cloud
“De opkomst van de hybride cloud vraagt om een ander soort architectuur en om een ander soort beheer- en beveiligingsmodel”, zegt Eric Bruins, Channel Partner Manager bij Equinix. “Door Oracle FastConnect te faciliteren middels Equinix Cloud Exchange kunnen klanten in de datacenters van Equinix van Oracle’s FastConnect profiteren. Ze hebben namelijk een eigen, directe toegang tot Oracle Cloud.”

De komende maanden test Transfer Solutions de FastConnect. In mei 2017 worden de eerste uitkomsten geëvalueerd om te kijken waar er nog meer winst valt te behalen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialSecurity & Awareness

    Cybersec Netherlands 2025 – Programma...

    Keynotes over cloud, AI en geopolitiek: het programma van Cybersec Netherlands raakt de kern van digitale weerbaarheid

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Transfer Solutions komt met APEX-cloudplatform

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs