Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.
netwerk

Directe verbinding tussen Europese bedrijven

24 maart 20173 minuten leestijdCloud & Infrastructuur

Equinix, Inc. (Nasdaq: EQIX), de wereldwijde aanbieder van interconnectiviteits- en datacenterdiensten, heeft de beschikbaarheid van Equinix Cloud Exchange™ significant uitbreid in Europa. Door directe, private verbindingen naar meerdere cloudproviders aan te bieden vanuit deze markten, ondersteunt Equinix Europese bedrijven in hun digitale transformatie. Ook garandeert het bedrijven de prestaties en veiligheid die zij nodig hebben om concurrentievoordeel te behalen met hun cloudoplossingen. De innovatieve oplossing wordt nu verder uitgerold in Dublin, Milaan en Stockholm.

“De nieuwe markten leveren bedrijven meer flexibiliteit in de datacenters waar zij hun workloads plaatsen, afhankelijk van hun behoeften en lokale regelgeving”, zegt Michiel Eielts, Managing Director Equinix Nederland. Datacenters van Equinix bieden plaats aan een groeiend cloud-ecosysteem van meer dan vijfhonderd Cloud Service Providers (CSP’s) en SaaS-oplossingen wereldwijd. Equinix Cloud Exchange maakt directe, private verbindingen mogelijk met meer dan vijftig toonaangevende CSP’s, waaronder Amazon Web Services (AWS), Google Cloud Platform, IBM SoftLayer, Microsoft Azure ExpressRoute en Office 365, Oracle Cloud en Salesforce. “Door deze op interconnectie gebaseerde aanpak kunnen bedrijven de prestaties van hun cloudapplicaties verbeteren, latency verminderen, schaalbaarheid vergroten en de controle over hun netwerk verbeteren. Met als resultaat een kwalitatief betere cloudervaring voor eindgebruikers”, aldus Eielts.

Directe toegang tot clouddiensten
Equinix Cloud Exchange was tot op heden al beschikbaar in vijf Europese markten (Amsterdam, Londen, Frankfurt, Parijs en Zürich). De dienst, gelanceerd in 2014, geeft bedrijven directe toegang tot de diensten die zij nodig hebben om geavanceerde oplossingen te bouwen binnen Equinix International Business Exchange™ (IBX®) datacenters. De uitbreiding naar drie nieuwe markten betekent dat zij beschikken over low-latency en private cloudconnectiviteit zonder de noodzaak om het publieke internet of WAN-verbindingen te gebruiken. Dit vergroot prestaties en veiligheid en verzekert een consistente kwaliteit.

Digitale transformatie
De Europese Commissie stelt dat bedrijven in Europa het enorme potentieel van de digitale economie te weinig benutten. 41 procent van de bedrijven is non-digital en slechts twee procent maakt volledig gebruik van de digitale kansen. Nu Europese bedrijven een digitale transformatie ondergaan, zullen velen zich richten op cloud gebaseerde technologie, die fungeert als katalysator voor wereldwijde IT-transformatie. Om deze verschuiving te ondersteunen breidt Equinix de beschikbaarheid van Cloud Exchange uit met Dublin, Milaan en Stockholm tussen maart en september 2017.

Eric Schwartz, president, Equinix EMEA: “Toen Equinix Cloud Exchange introduceerde, begonnen bedrijven pas net met het opschalen in de cloud en waren zij sceptisch over prestaties en veiligheid. De laatste jaren zien wij een ander beeld ontstaan: de wereldwijde zakelijke adoptie van cloud verloopt razendsnel en nu zien we klanten veilig verbinden met vele clouds over meerdere regio’s met Equinix Cloud Exchange. De toevoeging van drie nieuwe markten zal Cloud Exchange nog aantrekkelijker maken voor bedrijven die zoeken naar een distributiemodel voor hun cloudinfrastructuur in Europa.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen
    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs